Fontána oko

 
 

Chtěli byste dát Vaší zahradě jedinečný vzhled a vytvořit ze svého domova příjemné a originální místo? Nechte se inspirovat přírodou a popusťte uzdu své fantazii. Žula je kamenem velmi dobře známým v Českém prostředí a do našich zahrad se více než hodí. Můžete ji použít jako stavební kámen, vhodná je také na dlažby. Velmi kvalitním a elegantním zpracování komponuje tato nádherná fontána Oko vyrobena z přírodního kamene, právě tedy ze zmiňované žuly.

fontána oko kamen

Vsaďte na originalitu a nesmrtelnost žuly

Pro své vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlouhé životnosti se žula používá jako vítaná surovina pro zvelebování exteriérů i interiérů. Jejími dalšími pozitivy jsou mrazuvzdornost, barevná stálost a jedinečný design.

Spousta lidí od žuly upouští, protože je toho názoru, že žulový kámen je materiálem finančně nákladným.

fontána z žuly

Zahradní fontána z přírodního kamene se svým přirozeným materiálem a nadčasovým vzhledem představuje skutečnou královnu zahrady. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Kameny hrály velice důležitou roli i v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

 

4 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Osobitá fontána Oko je vyrobená z přírodního kamene. Je zpracována z žuly, která svým čistým a elegantním stylem dokonale ladí s vaší moderní zahradou.  Fontána se tak nyní může stát opravdovým srdcem nejen vaší zahrady, ale elegantně se bude vyjímat i v prostorné chodbě. Můžete ji tedy umístit jak to interiéru, tak do exteriéru. 

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

 

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Žula
Rozměr fontány 20x26x75cm
Obsah balení 1
 
Kolik ks potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
4 900 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
4 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz