Venkovní keramická dlažba Quarziti 2.0 Glacier 45 x 90 x 2 cm

Kód: AUR2-2
Sleva 25%
Značka: Mirage
1 044,90 Kč / balení 0,81 m2 863,55 Kč bez DPH 1 290 Kč / 1 m2
Vyprodáno

Dlažba Quarziti Glacier se vřele doporučuje do exteriéru, ale skvěle se hodí i do interiéru. Vdechněte vašemu domovu nový život. Obklopte se přírodními materiály, ať můžete pocítit kouzlo přírody všude kolem vás. Italská značka Mirage si na výrobě opravdu dává záležet. Výsledný efekt bude naprosto dokonalý.

Dlažba je keramická, kalibrovaná, mrazuvzdorná a má podobu kamene. 

Keramické dlažby jsou vhodné k pokládce na terče, do trávy, do štěrkového lože i na lepidlo. V případě pokládky do betonové/maltové směsi, je možné dlažbu využít také jako pojezdovou na parkovací stání nebo příjezdové plochy.

Nabízíme jí v rozměru 45 x 90 cm. 

Dlažba má tloušťku 2 cm, velkou výhodou je možnost pokládky na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

Minimální objednatelné množství je 15 m2.

Skladem posledních 58,32 m2. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Příroda může být součástí každého domova. Využijte praktické a jedinečné vlastnosti keramické dlažby, její snadnou a jednoduchou údržbu a další neocenitelné vlastnosti jako je nadčasovost, elegantní design a dlouhou živostnost. To vše se skrývá pod italskou keramickou dlažbou od značky Mirage. Díky přírodnímu vzhledu se dlažba hodí především do exteriéru, ale své místo si snadno najde i v interiéru. Dlažba má tloušťku 2 cm a velkou výhodou je možnost pokládka na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

 

 Způsob pokládky  

1. Pokládka do betonu nebo na lepidlo

Perfektní technické parametry keramických dlažeb Mirage o síle 2 cm v kombinaci s pokládkou na lepidlo nebo do betonového potěru zaručují vytvoření velmi odolné povrchové vrstvy. Tento způsob pokládky umožňuje pohyb a parkování osobních automobilů a využití dlažeb i na vytěžovaných veřejných plochách jako jsou cyklostezky, chodníky a náměstí. 

2. Instalace do štěrkového lože

Keramické desky síly 2 cm je možné ukládat do jemného štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. Instalace na terče

Keramickou dlažbu Mirage lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

 pokladka ikona

AAAATerče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1)

Celý sortiment terčů na pokládku keramických dlažeb najdete zde.

 Výhody keramických dlažeb 2 cm

 • Protiskluzovost R11
 • Zaručená trvanlivost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní design
 • Vhodné pro veřejné prostory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita 

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Obdélník
Barevnost: Béžová, Hnědá, Hnědošedá, Krémová
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Rozměry: 45 x 90 cm
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusů: 45 x 90 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 2 cm
Hmotnost: 37 kg balík (2 ks)
Hmotnost na m2: 45 kg