Line Multi travertinová dlažba

Kód: 6796
Tip
Značka: Kameny.cz
1 320 Kč / m² 1 090,91 Kč bez DPH
Na objednávku

Line Multi je interiérová dlažba, která je vyrobena z přírodního travertinu v krémovém odstínu. Travertin je jeden z nejžádanějších a nejpopulárnějších přírodních kamenů, který se využívá především v interiéru. Dlažba je vhodná do namáhanějších prostor, nádherně vyzdobí místa, jako je koupelna, kuchyně, ale také lze využít do větších prostorů. Velikost dlažby je 91,5 x 30,5 cm. Tloušťka dlažby je 1,2 cm.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapegum WPS
Impregnace   Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

 

Interiérová dlažba Line Multi je vyrobena z krásného přírodního travertinu, který působí vkusným a uhlazeným dojmem. Nabízíme ji ve velikosti 91,5 x 30,5 cm a tloušťka dlažby je 1,2 cm. Line Multi nádherně vyzdobí místa, jako je koupelna, kuchyně, ale také lze využít do větších prostorů, kde nádherně vynikne výjimečný formát kamene.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot, čímž dokonale vytváří prostor pro podlahové potápění, jelikož vyniká také dobrými izolačními schopnostmi. Dokáže dlouho udržet teplotu, je mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. 

 K tomuto produktu doporučujeme lepidlo Keraflex Extra S1, impregnaci WProtect.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny dlažby z kamene a keramiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 91,5 x 30,5 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Druh dlažby: Pochozí
Série: Multi
Tloušťka: 1,2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Tloušťka kamene: 1,2 cm
Přibližná váha kamene: 32 kg/ m2