Kamenná deska Sany

Kód: 7696
Značka: Kameny.cz
749 Kč / ks 619,01 Kč bez DPH
Skladem

Kamenná deska Sany je vyrobena z přírodního granitu světlé barvy. Disponuje rozměry 100 x 40 cm a tloušťkou 3 cm. Může být využita v interiéru i exteriéru. Desky jsou pěkné jako chodníčky k jezerům, pro vytváření teras a vstupů a také jako zákrytové desky ke kamenným a betonovým plotům. Hodí se do komerčních prostor, kde je vyžadována trvanlivost a elegantní vzhled. Žula je velmi odolná vůči poškození, otěru a nárazům. 

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní a nadčasová kamenná deska Sany je vyrobena ze světlé žuly v odstínech oranžové a žluté s charakteristickým krystalovým vzorem. Dostupná je v rozměru 100 x 40 cm a tloušťce 3 cm. Krásně vypadá na schodišti, jako bazénový lem, sokl u domu nebo horní zákrytová deska kamenného plotu. Její další nezpochybnitelnou výhodou je velká pevnost a odolnost, která se uplatní jak v domácím, tak každodenním komerčním využití. Žula má minimální nároky na údržbu.

venkovní schody

Pemrlovaný povrch obrubníku zajišťuje, že je protiskluzový. Jedná se o techniku, která umožňuje úpravu povrchu materiálů, aby se dosáhlo požadované estetiky, funkčnosti nebo bezpečnosti, a to pomocí speciálního nářadí s hroty.

Žula je přírodní hornina, což znamená, že má nižší ekologický dopad než syntetické materiály. Desky jsou také oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají trvalý, atraktivní a přírodní materiál pro různé stavební a designové projekty.

Desku můžete využít také jako nášlap. A jak nášlapy z kamene pokládat? Je to velice jednoduché. Kamenné nášlapy pokládáme tak, že zakoupený kus položíme na trávu a vyřežeme kolem něj do trávy obrys. Trávu odstraníme a půdu mírně prohrabeme. Velice důležité je zasypat vzniklý tvar štěrkem nebo kamennou drtí, protože pouze takto bude odtékat přebytečná voda. Do takto připravené plochy položíme kamenný nášlap a máme hotovo. Podrobný popis najdete v sekci rady a tipy v článku o pokládce nášlapů.

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody a obrubníky, zákrytové desky a bazénové lemy
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 40 cm
Typ kamene: Žula
Barevnost: Oranžová, Žlutá
Série: Sany
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Rozměry: 100 x 40 cm
Tloušťka kamene: 3 cm
Váha 1 ks: 32 kg