Schodišťový blok Grada

Kód: 9944
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH 2 290 Kč / 1 ks
Skladem

Schody Grada jsou vyrobeny z šedého přírodního kamene s černým zrněním. Masivní žulový blok má rozměry 100 x 35 x 15 cm. Díky hrubší povrchové úpravě je protiskluzový. Vhodný jak do exteriéru, tak do interiéru.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žulový blok Grada nabízíme v rozměru 100 x 35 cm a tloušťce 15 cm. Granit je díky své pevnosti a odolnosti jako stvořený pro venkovní schodiště a je hojně využíván kvůli schopnosti odolávat opotřebení a zároveň poskytovat elegantní vzhled. Neutrální šedá barva je nadčasová a může se použít v kombinaci s téměř každým materiálem a barvou. Další výhodou je takřka neomezená životnost.

schody z kamene

Pemrlovaný povrch bloku zajišťuje, že je protiskluzový. Jedná se o techniku, která umožňuje úpravu povrchu materiálů, aby se dosáhlo požadované estetiky, funkčnosti nebo bezpečnosti, a to pomocí speciálního nářadí s hroty.

Kamenné schody jsou vhodným prostředkem, jak v zahradě překonat výškové rozdíly. Pro lepší estetický dojem můžete plochu kolem schodů zasypat okrasnými kameny. Další nabídku bloků najdete v kategorii schody a obrubníky, zákrytové desky a bazénové lemy.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 35 cm
Typ kamene: Žula
Barevnost: Šedá
Série: Grada
Tloušťka: 15 cm
Materiál: Přírodní kámen
Obsah balení: 1
Přibližná hmotnost: 140 kg / ks
Tloušťka: 15 cm
Přibližné rozměry: 100 x 35 cm