Fontána Trude

 
fontána z přírodního kamene Trude
 

Potřebujete oživit Vaši zahradu? Chcete ji dát jedinečný vzhled a vytvořit ze svého domova příjemné a klidné místo? Nechte se inspirovat přírodou a umístěte tmavou vápencovou fontánu do srdce Vaší zahrady. Vápenec je kamenem velmi dobře známým v Českém prostředí a do našich zahrad se více než hodí. Můžete ho použít jako stavební kámen, vhodný je také na dlažby.

Vápencová fontána do zahrady

Zajímáte se o čínské učení Feng shui a chcete vědět, kde je nejvhodnější fontánu umístit?

V zahradě podle Feng shui doplníte energii a načerpáte síly. Je to místo plné harmonie, které ctí prastaré čínské učení a správným způsobem usměrňuje tok energie. Chtěli byste také takovou zahradu? Že už ale tu svou máte hotovou? To vůbec nevadí. I stávající zahradu můžete proměnit v zahradu podle pravidel Feng shui. Není totiž statická, ale plyne jako lidský život. V tomto článku se dozvíte několik základních pravidel, abyste mohli s přeměnou ihned začít. Ideální umístění vody na zahradě je v poloze Fénixe, tedy před domem. Voda do zahrady přitahuje čchi a živočichy, což je pozitivní pro Feng shui. Můžete ji mít v zahradě v jakékoli podobě (jezírko, potůček, fontána atd.), ale vždy dbejte na to, aby byla čistá. Kalná a bahnitá voda by do zahrady přitáhla jen negativní energii ša.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě
15 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Jedinečná zahradní fontána z přírodního kamene dokonale vyzdobí nejen Vaši zahradu, ale zkrášlí i terasu, kde dokáže vytvořit velmi příjemnou a klidnou atmosféru. Fontánka je vyrobena z luxusního šedočerného vápence, který jí dodáva osobitý vzhled, celkově tak tedy působí velmi stylově a elegantně. Fontána je cca 115 cm vysoká a tak si vybojuje dominantní postavení ve Vaší zahradě.

Můžete je použít v interiéru i exteriéru. Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene vápenec - šedočerný
Výška fontány cca 115 cm

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Dostupnost Cena vč. DPH
Vyprodáno
15 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
15 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz