Fontána pískovcová koule s pruhy

Kód: 544/- 8
Značka: Kameny.cz
1 690 Kč / ks 1 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno
Vyberte si průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kulatá přírodní fontána s pruhy je vytvořena z indického křemičitého pískovce. Pískovec má nádhernou barevnou strukturu a je mrazuvzdorný. Tato fontána dokonale padne do Vaší zahrady, ale příjemnou atmosféru vytvoří i prostornějších místnostech Vašeho domu. Velmi často se tato elegantní fontána umisťuje do větších chodeb. 

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální kamenná kulatá fontána s pruhy je výrobkem z indického křemičitého pískovce. Ten se představuje jako krásný přírodní materiál, se kterým se dá opravdu kouzlit. Je lehce opracovatelný, práci s ní tedy zvládneme každý amatér. Tenhle nákup dekorační fontány už máte bez práce, stačí ji jen zapojit a už se z ní můžete radovat ve Vaší zahradě. Povrchová úprava pískovce dodává fontáně elegantní a osobitý styl. 

V dnešní době jsou kameny vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu. Kamenná fontána z pískovce Vám tedy může nabídnout naprosto originální vzhled, který u nikoho na zahradě nenajdete. 

Pískovec řadíme mezi usazené horniny – jeho vývoj a vznik trval po miliony let. Strukturu tvoří stmelená zrna o velikosti 0,06 až 2 mm. Zrna drží pohromadě karbonátový nebo železitý tmel.  Pískovcová zrna jsou většinou tvořena křemenem, živcem, silicity aj. Zrnka hornin se nejčastěji usazovala v údolích a na dně moří, kde na jejich stmelení měla zásadní vliv voda, led a tlak nadloží.

Okrasné zahrady jsou útočištěm, kam se člověk v dnešní uspěchané době uchyluje k odpočinku. Uprostřed zeleně prožíváme radostné chvíle s rodinou nebo přáteli a těšíme se z krás, jež nám nabízí různá zákoutí a scenerie. Onen kousek přírody u našeho bytu, domu nebo chaty je místem, na které se rádi vracíme a kde je nám dobře. Můžeme zde relaxovat, setkávat se s přáteli a nebo realizovat sami sebe a popustit uzdu své tvořivosti. Okrasná pískovcová koule se může stát novým srdcem Vaší zahrady a dodat jí příjemnou a uvolněnou atmosféru. 

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány z přírodního kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Obsah balení: 1
Hmotnost: cca 20 kg