Fontána Oblouková

Kód: 2595
Značka: Kameny.cz
39 900 Kč 32 975,21 Kč bez DPH
Skladem

Fontána Oblouková je vyrobená z přírodního kamene a materiálem je originální a nesmrtelná žula. Pro své vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlouhé životnosti se žula používá jako vítaná surovina pro zvelebování exteriérů i interiérů. Jejími dalšími pozitivy jsou mrazuvzdornost, barevná stálost a jedinečný design. Přibližné rozměry fontány jsou šířka 200 cm, výška 100cm a tloušťka kamene 10 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste dát Vaší zahradě jedinečný vzhled a vytvořit ze svého domova příjemné a originální místo? Nechte se inspirovat přírodou a popusťte uzdu své fantazii s našimi krásnými fontánami. Žula je kamenem velmi dobře známým v Českém prostředí a do našich zahrad se více než hodí. Můžete ji použít a kombinovat jako stavební kámen na obklady, dlažby, nášlapy i okrasné kameny.

Příprava této originální Obloukové fontány  musí být individuální a není možné využít naše připravené instalační sety. Pro technickou stránku instalace a  zapojení kontaktujte prosím našeho odborného prodejce, pana Michala Hrtuse, tel.: 607 202 712. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány z přírodního kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Černá leštěná žula
Výška fontány: cca 100 cm
Šířka fontány: cca 200 cm
Tloušťka fontány: cca 10 cm