Fontána Ellipse 75 cm

 
vysoká fontána 80 cm
 

Fontána Ellipse z přírodního kamene je krásným doplňkem i dominantou každé zahrádky i terasy. Svým přirozeným vzhledem a nadčasovou elegancí představuje skutečnou královnu vaší zahrady. Svou výškou kolem 75 cm si ve vaší zahradě zajistí dominantní postavení a nenechá se přehlédnout. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

okrasna fontana do zahrady

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Okrasná fontána do zahrady

Instalace fontány je velmi jednoduchá s našim připraveným instalačním setem. Dopravu Vám zajistíme po celé ČR a individuálně do SK.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč ! 

Jak fontánu zapojit?

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě
5 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Fontána Ellipse je vyrobená z přírodní a velmi kvalitní šedé žuly. Fontána z kamene dodá vaší zahradě či terase elegantní styl a zaujme všechny vaše návštěvníky, aniž by se rychle okoukala. Šedá žula, ze které je fontána vytvořena je luxusní přírodní materiál, který vyniká kvalitou, elegantním vzhledem s vysokou estetikou a funční úrovní. Je odolná vůči klimatickým vlivům a teplotám. Nepoškodí ji ani běžně používané chemikálie. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších materiálů v interiéru i exteriéru, a tak i tato žulová fontána dodá duši vaší zahradě.

Výrobek si můžete přijít prohlédnout a nechat se inspirovat přímo v naší prodejně Kameny.cz, kde je fontána vystavena ve stále expozici.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Šedá žula
Výška fontány cca 75 cm
 
Dostupnost Cena vč. DPH
Vyprodáno
5 900 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
5 900 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz