Schodnicová deska Mustang

Kód: 9964
Novinka
Značka: Kameny.cz
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH 1 199 Kč / 1 ks
Skladem

Kamenné čedičové schodnicové desky jsou populárním materiálem pro vytváření schodů a chodníků v různých venkovních prostředích, jako jsou zahrady, terasy a vchody do domů. Tento šedý čedičový kámen pochází z těžební oblasti ve Vietnamu, kde jsou těženy bloky kamene, jež jsou následně zpracovávány na desky o rozměrech 100 x 40 cm a tloušťce 3 cm. Důležité je, že povrch těchto desek má přirozenou strukturu, což zajišťuje výbornou protiskluzovost a tím i bezpečnost.

Desku nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desky Mustang z přírodního kamene jsou vyrobeny z velmi kvalitního čediče. V nabídce je máme v rozměru 100 x 40 cm s tloušťkou 3 cm. Kamenné čedičové desky jsou pevné a dobře odolávají opotřebení, povětrnostním vlivům, mrazům a zatížení. Díky své trvanlivosti poskytují dlouhou životnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Stačí je zamést a otřít a budou vypadat skvěle. Pokud je na nich přece jenom větší nános nečistot, můžete pro očištění použít menší proud tlakové vody. Desky jsou zhotoveny z kamene šedé až antracitové barvy, která vyzařuje luxusem a elegancí. Mají přirozený strukturovaný povrch, a proto jsou protiskluzové a bezpečné.

Pokud přemýšlíte, jak sladit celý exteriér aby vypadal uceleně, doporučujeme použít další prvky ze série Mustang, které Vám pomohou tento problém vyřešit. Další série, které máme v nabídce jsou Mango, Natura, Sandy, Ardesia, Grada a Sany.

 

kamenné desky na schody

 


Desku můžete využít také na terasu nebo nášlapy. A jak nášlapy z kamene pokládat? Je to velice jednoduché. Kamenné nášlapy pokládáme tak, že zakoupený kus položíme na trávu a vyřežeme kolem něj do trávy obrys. Trávu odstraníme a půdu mírně prohrabeme. Velice důležité je zasypat vzniklý tvar štěrkem nebo kamennou drtí, protože pouze takto bude odtékat přebytečná voda. Do takto připravené plochy položíme kamenný nášlap a máme hotovo. Podrobný popis najdete v sekci rady a tipy v článku o pokládce nášlapů.

Desku nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 40 cm
Typ kamene: Čedič
Barevnost: Antracitová, Šedá
Série: Mustang
Tloušťka: 3 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič
Obsah balení: 1 ks
Mrazuvzdornost: Ano
Rozměry: 100 x 40 x 3 cm