Nášlapy Mustang

Kód: 9965
Novinka
Značka: Kameny.cz
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH 390 Kč / 1 ks
Skladem

Čedičové zahradní nášlapy jsou oblíbeným prvkem pro zlepšení vzhledu a funkčnosti zahradních prostorů. Mají několik výhod a vlastností, které je dělají atraktivními pro zahradní architekty a majitele domů jako jsou: zpříjemnění estetického vzhledu, odolnost a trvanlivost, hrubý povrch zajišťuje protiskluznost a bezpečí a snadno se udržují.

Minimální objednatelné množství jsou 4 nášlapy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotlivé kusy kamenných nášlapů Mustang mají nepravidelné tvary o rozměru 30 - 50 cm. Disponují tloušťkou 2 cm a jejich povrch je přirozeně protiskluzový. Za sucha mají tmavě šedou barvu a po kontaktu s vodou ztmavnou do antracitu. Pro svůj přirozený vzhled jsou velmi oblíbené a lze je použit jak v soukromé zahradě, tak v komerčních prostorech jako zahrádky a předzahrádky gastro podniků nebo přilehlé parčíky firemních budov. Slouží především k vytvářené chodníčků a stezek, ale jsou vhodné také pro podložení nábytku a dekorací, doplníte s nimi jezírka nebo přírodní fontány a můžete je použít jako okrasné hraničníky květinových záhonů.

 

nášlapné kameny

 

Nášlapy můžete kombinovat s okrasnou drtíkamennými oblázky a především dalšími kamennými prvky ze série Mustang

Práce s nimi je velmi jednoduchá. A jak nášlapy z kamene pokládat? Kamenné nášlapy pokládáme tak, že zakoupený kus položíme na trávu a vyřežeme kolem něj do trávy obrys. Trávu odstraníme a půdu mírně prohrabeme. Velice důležité je zasypat vzniklý tvar štěrkem nebo kamennou drtí, protože pouze tak bude odtékat přebytečná voda. Do takto připravené plochy položíme kamenný nášlap a máme hotovo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nášlapy
Použití: Exteriér - venkovní
Tvar: Nepravidelný
Rozměr: 30-60 cm x 30-50 cm
Typ kamene: Čedič
Barevnost: Šedá
Série: Mustang
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Čedič
Tloušťka kamene: 2 cm
Protiskluzový povrch: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Přibližná délka: 30 - 60 cm
Přibližná šířka: 30 - 50 cm
Váha: cca 15 kg/ks