Obrubník Mustang

Kód: 9962
Novinka
Značka: Kameny.cz
990 Kč / ks 818,18 Kč bez DPH
Podzim 2024

Čedičové obrubníky jsou oblíbeným materiálem pro vytváření hranic, okrajů a obrysů v zahradách. Obrubník Mustang je vyrobený z přírodního čediče tmavě šedé barvy a při kontaktu s vodou ztmavne do odstínů antracitu. Kámen pro výrobu těchto obrubníků se těží ve Vietnamu, kde kamenné bloky naštípou a dále je řežou do formátu 100 x 25 x 6 cm. Obrubníky jsou velmi odolné, stálobarevné a mrazuvzdorné. 

Obrubník nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto čedičové obrubníky mají přirozený vzhled, který dodává zahradě rustikální a přírodní atmosféru. Jejich šedá až antracitová barva a příjemná struktura působí elegantně a moc dobře harmonizuje s různými druhy rostlin a zahradními designy. U obrubníků obzvlášť oceníte jejich extrémní odolnost a trvanlivost. Skvěle odolávají dešti, slunci i mrazu a díky tomu zůstanou po mnoho let v perfektním stavu.

Obrubníky Mustang jsou vyráběny v rozměru 100 x 25 x 6 cm a jeden kus váží 45 kg. Nevyžadují téměř žádnou údržbu a v případě potřeby je můžete očistit lehkým proudem tlakové vody a budou opět jako nové. Díky řezání a přirozené struktuře jsou obrubníky hrubší. Doplněné o okrasné kameny se hodí jako obrubník na záhony nebo také jako obrubník chodníkový k nepravidelné i formátované dlažbě. Můžete s ním vymezit prostor pro travnaté plochy a cesty. Nejlépe se hodí k dalším výrobkům série Mustang, které jsou stejně barevné a tím pádem ucelí prostor a celkový dojem ze zvoleného designu.

 

IMG_7786 1 ku 1

 

Obrubník nabízíme pouze v uvedeném rozměru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obrubníky z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 25 cm
Typ kamene: Čedič
Barevnost: Antracitová, Šedá
Série: Mustang
Tloušťka: 6 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič
Formát obrubníku: 100 x 25 x 6 cm
Hmotnost: 45 kg
Mrazuvzdornost: Ano