Schodišťový blok Sany

Kód: 9943
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem

Masivní kamenný blok z řady Sany je vyroben z přírodního kamene žuly. Ta vyniká svou pevností, odolností a otěruvzdorností. Je zhotoven ve světlých odstínech a rozměrech 100 x 35 cm a tloušťce 15 cm. Kamenné schody můžete použít v interiéru, ale díky pemrlování jsou vhodné hlavně do exteriéru. 

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schodišťový blok Sany je vyroben z řezaného masivního kamene dovezeného z Vietnamu. Je k dostání v rozměrech 100 x 35 cm a tloušťce 15 cm. Barva žuly je oranžovo žlutá s černou zrnitostí. Extrémní tvrdost zaručuje dlouhou životnost. Venkovní schody zhotovené z těchto bloků jsou takřka věčné. Kamenné schody jsou opracovány pemrlováním a díky tomu je povrch zdrsněný a protiskluzový. Pokládka lze provést na sucho a je tak snadná, že ji zvládne téměř každý. 

venkovní schody

Pemrlovaný povrch bloku zajišťuje, že je protiskluzový. Jedná se o techniku, která umožňuje úpravu povrchu materiálů, aby se dosáhlo požadované estetiky, funkčnosti nebo bezpečnosti, a to pomocí speciálního nářadí s hroty.

Kamenné schody jsou vhodným prostředkem, jak v zahradě překonat výškové rozdíly. Pro lepší estetický dojem můžete prostředí kolem schodů zasypat okrasnými kamenyDalší nabídku bloků najdete v kategorii schody a obrubníky, zákrytové desky a bazénové lemy.

Schodišťový blok nabízíme pouze v uvedených rozměrech

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 100 x 35 cm
Typ kamene: Žula
Barevnost: Oranžová, Žlutá
Série: Sany
Tloušťka: 15 cm
Materiál: Přírodní kámen
Obsah balení: 1
Přibližná hmotnost: 140 kg / ks
Tloušťka: 15 cm
Přibližné rozměry: 100 x 35 cm