River White

 
obkladový kámen bilý mramor
 

Originální a elegantní přírodní kamenná mozaika River White z mramoru v bílé variantě je velmi oblíbenou interiérovou dlažbou. Jednotlivé kousky mramoru jsou pryskyřicí slepeny do modulů velkých 30 x 30 cm. Připravené obkladové moduly obdelníkového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání. Tato mozaika má velmi široké spektrum použití, nejčastěji bývá využíván pro obkládku obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Plánujete renovaci Vašeho domu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Nepravidelný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká.

Kamenný přírodní obklad z mramoru River White

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 990 Kč /
 
Objednat
 

Přírodní kamenná mozaika River White je jednou ze dvou variant z přírodního kamene řady River. Bílá varianta mozaiky je vyrobena z mramoru, kdy jednotlivé oblázky jsou přilepeny na síťku ve formátu 30 x 30 cm. Příprava obkladu do jednotlivých modulů obdelníkového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání. Mozaiku z přírodního kamene můžete použít na obložení obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Jedinečná struktura a barevná rozmanitost mramoru v tomto případě velmi lahodí přímořskému stylu, se kterým se i u nás velmi často kombinuje.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Formát kamene 30 x 30 cm
Tloušťka kamene 1 cm
Obsah balení 1
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
1 990 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 990 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz