River White kamenná mozaika

Kód: 510
Značka: Kameny.cz
1 990 Kč / m² 1 644,63 Kč bez DPH
Na objednávku

Přírodní kamenná mozaika River White je jednou ze dvou variant z přírodního kamene řady River. Bílá varianta mozaiky je vyrobena z mramoru, kdy jednotlivé oblázky jsou přilepeny na síťku ve formátu 30 x 30 cm. Příprava obkladu do jednotlivých modulů obdélníkového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání. Mozaiku z přírodního kamene můžete použít na obložení obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Jedinečná struktura a barevná rozmanitost mramoru v tomto případě velmi lahodí přímořskému stylu, se kterým se i u nás velmi často kombinuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Originální a elegantní přírodní kamenná mozaika River White z mramoru v bílé variantě je velmi oblíbenou interiérovou dlažbou. Jednotlivé kousky mramoru jsou pryskyřicí slepeny do modulů velkých 30 x 30 cm. Připravené obkladové moduly obdelníkového tvaru podstatně snižuje pracnost při obkládání. Tato mozaika má velmi široké spektrum použití, nejčastěji bývá využíván pro obkládku obývacího pokoje, koupelny, toalety, chodby, sloupů nebo položit jako dlažbu. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Plánujete renovaci Vašeho domu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Nepravidelný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné mozaiky
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Béžová, Bílá, Krémová
Série: White
Tloušťka: 1 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Formát kamene: 30 x 30 cm
Tloušťka kamene: 1 cm
Obsah balení: 1