Dlažební kostky Mavi

Kód: 2583
Značka: Kameny.cz
1 500 Kč / balení 100 kg 1 239,67 Kč bez DPH
Skladem

Kamenné dlažební kostky MAVI jsou vyrobeny z ruly šedé barvy, která jim dodává osobitý vzhled a také tvrdost. Rozměry jednoho kusu jsou 10 x 10 cm a jeho výška je 3-5 cm. Kostky jsou prodávány na váhu a 1 m² váží přibližně 100 kg. Stačí si tedy do kalkulačky zvolit počet m², které potřebujete a vše se Vám na váhu vypočítá. Výhody přírodního kamene zde není nutné příliš uvádět. Jenom tolik: tento materiál je mimořádně vhodný pro vedlejší pěšinky, praktičtější a také stylovější než písek nebo štěrk, který bývá běžně užíván.

Váha kostek na 1 m² je přibližně 100 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme ale vážíme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlažební kostky MAVI jsou stále žádanějším přírodním materiálem vyrobeným z ruly. Ta dodává kostkám jejich osobité kouzlo díky různorodosti každé jedné kostky. Barva se vždy mírně liší a velikost je cca 10 x 10 cm, což působí velmi autentickým dojmem a vytváří tak naprosto originální dlažbu. Zároveň Vám díky různým velikostem umožňuje využít Vaší kreativitu. 

Váha kostek na 1 m² je přibližně 100 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme ale vážíme.

Cesty z přírodního kamene dávají i zahrádce před domem kvůli nepravidelnosti svých forem přírodní charakter. Je možné vybudovat i nízké schody a dokonalý dojem dělá dlažba z přírodních dlaždic také v pergolách či různých přístřešcích v zahradě.  

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Druh dlažby: Pojezdová
Série: Mavi
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Rozměry kostek: 10 x 10 cm, výška 3-5 cm
Použití: pochozí i pojezdová dlažba
Příbližná spotřeba: cca 100 kg/ 1 m²