Antifouling - antivegetační nano ochrana na lodě

Kód: 9144
Novinka
Značka: Nanobala
2 950 Kč / ks 2 438,02 Kč bez DPH
Na objednávku
Antifouling Nanobala je dvoufázový přípravek na bázi nanotechnologie, který vytváří transparentní odpudivou nano-vrstvu. K odpuzování vegetace dochází působením fyzikálních sil nanovrstvy vytvořené na ošetřeném povrchu lodi. Nanostruktura, způsobující easy to clean efekt, znemožňuje přichycení řas, korýšů a ostatní vodní vegetace na trupu plavidla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antivegetační ošetření trupu lodě je důležitým krokem při běžné údržbě, bez ohledu na to, v jakých vodách se loď plaví. Již nepatrný nárůst vegetace na dně lodi, případně noze motoru či kýlu nebo kormidle snižuje rychlost lodě a účinnost motoru.

Antivegetační nátěr poskytuje u laminátových lodí dvojí ochranu - kromě obrůstání trupu vegetací chrání také před vznikem osmózy

 Antifouling Nanobala je dvoufázový přípravek na bázi nanotechnologie, který vytváří transparentní odpudivou nano-vrstvu na gelcoatu pomocí nanočástic. K odpuzování vegetace dochází působením fyzikálních sil nanovrstvy vytvořené na ošetřeném povrchu lodi. Nanostruktura, způsobující easy to clean efekt, znemožňuje přichycení řaskorýšů a ostatní vodní vegetace na trupu plavidla. Antifouling Nanobala vytváří ochranu proti zarůstání lodi ekologicky čistým způsobem.

Antifouling Nanobala je určen pro všechny materiály lodních trupů - z laminátu, lakovaného dřeva nebo oceli pro plavbu ve slaných i sladkých vodách.

 

Specifikace:

Antifouling Nanobala nevytváří krycí vrstvu a nenahrazuje nátěr. Nanáší se na natřený a očištěný gelcoat.

Je určen na trup lodi i na všechny podponorové části, u kterých dochází k zarůstání - kormidlokýlpropellernoha motoru, a další.

Návod k použití nano Antifouling:

Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.

Aplikujte v suchu při teplotě +5°C až +30°C na suchý povrch gelcoatu, opatřený vrchním nátěrem a očištěný běžným čistícím prostředkem - saponátem a vodou.

Antifouling Nanobala aplikujeme ve 2 krocích:

1. krok:
Naneseme rozprašovačem malé množství ( asi 15 - 20 ml na 1m2 ) čistícího přípravku NanoClean (je součástí balení) a stejnoměrně je rozetřeme čistou málo savou textilií bez vlasu ( přiloženou textilii modré barvy ) po celé ploše gelcoatu. Necháme 5 minut zaschnout.

2. krok:
Na takto připravený povrch naneseme rozprašovačem a rozetřeme druhou málo savou textilií ( růžové barvy ) malé množství ( asi 15 - 20 ml na 1m2 ) přípravku nano Antifouling.

Při nanášení čističe i Antifoulingu používáme minimální množství prostředků.

Ochranná nanovrstva se formuje 24 hodin při teplotě +5°C až +30°C. Po tuto dobu nesmí ošetřený povrch přijít do kontaktu s vodou.

Čištění povrchu provádíme oplachem čistou vodou. Nečistit abrazivními prostředky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické přípravky
Obsah balení: 1
Množství: 500 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení