Křemen valouny

Kód: 3647/500
Značka: Kameny.cz
2 364 Kč / balení 500 kg 1 953,72 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Křemen valouny o velikosti 10 - 20 cm jsou okrasné kameny do každé skalky, zahrady, kolem domu i na střechy. přibližná spotřeba je 100 kg/m² - využívá se jako tzv. zákrytová vrstva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valouny z křemene splní svou  praktickou i dekorační funkci hlavně v záhoncích nebo v okrasných pásech u příjezdových cest. Díky tomu, že náš křemen je praný a neobsahuje nadměrné množství nečistot a lze jej použítí na obsyp prakticky čehokoli. Například ploch s nadměrnou vlhkostí nebo případně na místa, kde tráva neroste vůbec. Křemen se využívá i jako dekorační prvek na zahradách k obsypání rostlin, keřů, stromů a ploch kolem bazénů.

Po přípravě prostoru, kde se bude křemen pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

Doporučujme Vám kombinovat s valounkyvalouny a před položením použít geotextílii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Celý sortiment OKRASNÝCH KAMENŮ
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Křemen
Barevnost: Béžová, Krémová, Šedá
Velikost frakce: 10 – 20 cm
Způsob balení 425 kg (500 kg) a 825 kg: Big - bag
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Křemen - říční kámen
Frakce kamínků: 10 - 20 cm
Přibližná spotřeba: 100 kg/m²