Kamenná kůra gabionová

Kód: 9959
Značka: Kameny.cz
ZDARMAZDARMA
Kamenná kůra gabionová
4 521 Kč / balení 825 kg 3 736,36 Kč bez DPH
Skladem

Kamenná kůra má oproti klasické mulčovací tu výhodu, že nesléhává, vítr ji nerozfouká a neztrácí se. Díky tomu, že je mrazuvzdorná, odolává slunečnímu záření, dešti a hlavně větru, je obzvlášť vhodná jako výplň do gabionových plotů. Jelikož je vyrobená z přírodního kamene ruly, tak můžete očekávat, že v plotu vydrží takřka navždy a ve stejném stavu, jako ji tam uložíte.

Kůra má průměr 6 - 15 cm, délku 8 - 15 cm a nabízíme ji jako big-bag 825 Kg. Toto balení má vydatnost přibližně 0,45 m³.

Kameny prochází procesem třídění na mechanické lince, kterou propadávají předem zvolené průměry materiálu. Délka jednotlivých kusů ale může být větší než jejich průměr. 

balení okrasných kamenů Var-big - ZDARMA a S DOPRAVOU (1)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná kůra svým vzhledem připomíná klasickou dřevěnou mulčovací kůru. Stejně jako ona, zajistí zajímavý efekt a krásný přírodní vzhled s výhodou dlouhodobé odolnosti proti povětrnostním vlivů. Kůra je vyrobena z ruly, která je metamorfní hornina vznikající přeměnou sedimentárních nebo magmatických hornin pod vlivem vysokých teplot a tlaků.

Gabionové ploty, do kterých se tato kůra více než hodí, jsou funkčním a esteticky příjemným zahradním prvkem, který je stálý a nenáročný na údržbu. Gabionové zídky pomáhají vyrovnávat zahradní nerovnosti a chrání půdu proti erozi. Jak ploty, tak zídky mají nezaměnitelný rustikální vzhled, který můžete ozvláštnit vysázením různých rostlin a sukulentů. S touto kamennou kůrou snadno vytvoříte dlouhotrvající gabionový záhon, květináč, gabionový plot a lze využít i jako gabionová lavička či stůl nebo gabionová stěna.

Na gabionové ploty se hodí zákrytové desky a můžete je v zahradě doplnit o vhodné okrasné kamínkykamennou fontánusošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

 

gabion

 

Balení 825 kg tohoto materiálu rozvážíme nákladním automobilem s hydraulickým čelem. Řidič vyveze materiál paletovacím vozíkem na hydraulické čelo, které i s paletou spustí na zem. Podklad, na který bude paletovací vozík sjíždět z hydraulického čela, musí být zpevněný. Mohlo by totiž jednoduše dojít k zapadnutí vozíku, na kterém je naloženo 825kg kamene. Prosíme připravte si pro složení materiálu zpevněný prostor, do kterého může nacouvat nákladní automobil. Předejde se tím zbytečným komplikacím s vykládkou materiálu. Ideální prostor pro skládání je do vjezdu, před garáž nebo na chodník. Více podrobností ohledně cen a přepravy.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Celý sortiment OKRASNÝCH KAMENŮ
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Barevnost: Černá, Hnědá, Šedá
Velikost frakce: 6 - 15 cm
Způsob balení 825 kg: Big - bag
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Nasákavost: Ne
Vydatnost: 0,45 m³