Kamenné plošky Plum

Kód: 817/25 817/825 817/3-2 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
200 Kč / balení 25 kg 6 000 Kč / balení 1000 kg 7 490 Kč / balení 1000 kg od 200 Kč / balení 25 kg 165,29 Kč bez DPH 4 958,68 Kč bez DPH 6 190,08 Kč bez DPH od 165,29 Kč bez DPH 8 Kč / 1 kg 6 Kč / 1 kg 7,49 Kč / 1 kg
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si velikostní frakci
Vyberte si balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kamenné plošky Plum jsou vyrobeny z přírodního kamene, konkrétně z břidlice. Nabízíme je ve frakci 3 - 6 cm. Plošky jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Okrasné plošky jsou mrazuvzdorné, stabilní proti slunečnímu záření a pochozí. Chrání povrch půdy před nadměrným vypařováním vody a zaplevelením. Okrasné plošky Plum můžete použít na zahradu, záhonky, chodníky, kolem stromů, ale také v hůře přístupnějším terénu a svahu.

V případě zakoupení valounků z naší nabídky společně s tkanou geotextílií, nabízíme na geotextílii dopravu zdarma.

V balení „Big Bag s dopravou“ je cena za dopravu již započítána. V košíku se zobrazí jako „DOPRAVA ZDARMA“. Doprava těžké palety, doručení 5 - 10 pracovních dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné Plošky Plum můžete využít jako dekorační prvek ve Vašem bytě a domě, na zahradách k obsypání rostlin, keřů, stromů, ploch kolem bazénů nebo na hroby.

Po přípravě prostoru, kde se bude kamenná drť pokládat, doporučujeme použít geotextílii. To je tkaná textilie utkána z kvalitních polypropylenových vláken s vysokou pevností a životností. Zabraňuje růstu plevelů a jiných nežádoucích rostlin, snižuje čas nutný k údržbě, zabraňuje vysychání půdy, udržuje půdní vlhkost a dostatečnou teplotu a snižuje potřebu používání herbicidů a dalších prostředků omezujících růst plevele.

Doporučujeme Vám kamennou okrasnou drť kombinovat s kamennými valounky-oblázky nebo okrasnými valouny a před položením použít geotextílii případně neviditelný obrubník.

2024 balení okrasných kamenů Var-big 1000 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Celý sortiment OKRASNÝCH KAMENŮ
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Fialová, Hnědá
Velikost frakce: 3 – 6 cm
? Příbližná spotřeba: 75 kg / m²
Pochozí produkt: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Mrazuvzdornost: Ano