Kastelo Nova kamenná dlažba

Kód: 9927
Novinka
Značka: Kameny.cz
1 590 Kč / m² 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vzhled jako na statku.

Pohlédněte z přítomnosti do minulosti. Vykouzlete si doma prostředí s nádechem starodávné historie.

Dlažba Kastelo Nova je vyrobena z vápence hnědozelené až šedé barvy. Vápenec má texturovaný povrch s jemným žilkováním a opravdu dlouhou životností. Kartáčovaný povrch dlažby působí tradičním dojmem. Jednotlivé kusy mají ručně upravené hrany. V jednom balení najdete tři různé velikosti 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm. Kámen má šedou barvou s nádechem do hnědé, žluté až mechově zelené. Díky tomu podlaha působí opravdu přirozeným a tradičním dojmem.

Kamenné dlaždice jsou čistě přírodní a velice odolné vůči skvrnám. Tři různé velikosti dlaždic poskytují neomezené možnosti v pokládce. Držet se můžete doporučených postupů nebo si klidně vymyslete vlastní styl.  

Dlažba je vhodná do interiéru i exteriéru. Krásně bude vypadat na terase, balkóně, v pergole i stodole. Tloušťka kamene je 2,5 cm.

1 balení dlažby = 0,84 m2 obsahuje rozměry: 56 x 40cm, 70 x 40cm, 84 x 40cm.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
K této dlažbě dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

 

Formátovaná dlažba Kastelo Nova je vyrobena z ručně opracovaného vápence. Nabízíme jí v rozměru 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm a s tloušťkou 2,5 cm. Je vhodnou volbou do venkovních i vnitřních prostor. Krásně vypadá na terasách, v altánech, ale také v interiéru domu.

Plánujete renovaci Vaší dlažby v zahradě? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Vápencová kamenná dlažba má krásnou barevnost, která Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu dlažba neokouká. Dlažba je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Formátované dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědá, Šedá, Žlutohnědá, Šedohnědá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 2,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Tloušťka kamene: 2,5 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stálobarevnost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Kalibrovaná: Ano