Kastelo Nova kamenná dlažba

Kód: 9927
Značka: Kameny.cz
1 590 Kč / m² 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem

Tradiční vzhled jako na statku.

Pohlédněte z přítomnosti do minulosti. Vykouzlete si doma prostředí s nádechem starodávné historie.

Dlažba Kastelo Nova je vyrobena z vápence hnědozelené až šedé barvy. Vápenec má texturovaný povrch s jemným žilkováním a opravdu dlouhou životností. Kartáčovaný povrch dlažby působí tradičním dojmem. Jednotlivé kusy mají ručně upravené hrany. V jednom balení najdete tři různé velikosti 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm. Kámen má šedou barvou s nádechem do hnědé, žluté až mechově zelené. Díky tomu podlaha působí opravdu přirozeným a tradičním dojmem.

Kamenné dlaždice jsou čistě přírodní a velice odolné vůči skvrnám. Tři různé velikosti dlaždic poskytují neomezené možnosti v pokládce. Držet se můžete doporučených postupů nebo si klidně vymyslete vlastní styl.  

Dlažba je vhodná pouze do interiéru nebo nadstřešené terasy. Tloušťka kamene je 2,5 cm.

1 balení dlažby = 0,84 m2 obsahuje rozměry: 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
K této dlažbě dále doporučujeme: 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

 

Formátovaná dlažba Kastelo Nova je vyrobena z ručně opracovaného vápence. Nabízíme jí v rozměru 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm a s tloušťkou 2,5 cm. Je vhodnou volbou do  vnitřních prostor.

Plánujete renovaci Vaší dlažby? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vašemu domu stylovou eleganci? Vápencová kamenná dlažba má krásnou barevnost, která Váš dům rozzáří a dodá zcela nové kouzlo. Dlažba je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Formátované dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměr: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědá, Šedá, Žlutohnědá, Šedohnědá
Druh dlažby: Pochozí
Tloušťka: 2,5 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stálobarevnost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Kalibrovaná: Ano