Pískovcová fontána

 
kamenná fontána vysoká pískovec
 

Fontána z přírodního pískovce je velmi oblíbená pro svůj netradiční tvar. Využívá se jako dekorace na zahradě, ve skalce nebo u zahradního posezení,kde každého okouzlí svou krásou. Materiál z něhož je fontána vyrobená podtrhne krásy Vaší moderní zahrady a dodá jí dokonalou atmosféru. Přírodní pískovec je jedinečný přírodní kámen, který působí velmi luxusním dojmem. Vzhledem k tomu, že pískovcový kámen je velmi odolný a kvalitní, lze fontánu využít v interiéru i v exteriéru. Nejčastěji bývá umisťován do zahradních prostor, dokonale však působí i na terase, kde vytváří příjemnou atmosféru. Jemné opracování je velmi precizní, čímž fontána jednoznačně vyniká.

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Pískovcová fontána 

Každý si kámen spojí zejména s přírodním nenapodobitelným materiálem, který byl navržen samotnou přírodou. V tomto ohledu jsou fontány z přírodního kamene skutečně inspirující a jedinečné. Ačkoliv může být umělý kámen sebevíc propracovaný, přírodní kámen bude vždy ten originál.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Jak fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

Všechny fotografie produktů jsou foceny v naší kamenné prodejně, jsou tedy naprosto autentické a originální. Produkty jsou naprosto totožné s fotografiemi.

7 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Stylová pískovcová fontána je vyrobená z přírodního kamene a materiálem je pískovec. Precizní zpracování pískovce dokonale podtrhne její krásu a dodává ji dokonalou jednoduchou eleganci, která perfektně působí na celkový dojem z Vaší zahrady, či terasy, kde se fontána neuvěritelně vyjímá.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Pískovec
Obsah balení 1
Přibližná velikost Výška 50 cm, průměr spodní části 28 cm, průměr horní části 38 cm

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
7 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
7 900 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz