Fontána mísa

Kód: 9956
Značka: Kameny.cz
5 400 Kč / ks 4 462,81 Kč bez DPH 5 400 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Kamenné fontány jsou krásné vodní prvky, které oživí a projasní každý koutek zahrady. Vápencová mísa má tmavě hnědou barvu a opravdu jedinečnou kresbu, která se jen tak neokouká. Zapojení je velice snadné díky instalačnímu setu k fontáně, který obsahuje vše, co budete potřebovat. Lze ji umístit na zahradě a také v interiéru budov. Disponuje průměrem 40 cm a výškou 34 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána z přírodního kamene je krásným designový kouskem. Vodní prvky jsou v poslední době velmi žádané nejen pro svůj půvabný vzhled, ale také pro svou funkčnost. V interiéru domu působí jako relaxační prvek, kdy zvuk tekoucí vody pomáhá uvolnit mysl při meditaci a odpočinku. V exteriéru dokážou navodit pocit harmonie a také jsou nápomocné hmyzu a ptákům. Pevný vápenec a jeho odolnost proti povětrnostním vlivům zajišťuje dlouhou životnost fontány právě při umístění v exteriéru. Tato fontána má průměr 40 cm a výšku 34 cm.

Kameny ve své historii byly vždy neodmyslitelnou součástí lidského života. Nejen proto je podle nich pojmenováno i jedno celé období – doba kamenná. I v mytologii se můžeme setkat s jejich symbolikou – pevnost, síla, stálost a nezlomnost, toho všeho si na nich ceníme dodnes. V dnešní době jsou vnímány jako zdroj energie, ale mohou představovat také eleganci a moderní design. Na každou zahradu se hodí díky svému vzhledu, původu, originalitě, vytrvalosti a stálosti, ale vynikají i barevností a pestrostí.

 

fontána

 

Jak fontánu zapojím?

Fontánu není těžké zprovoznit. Stačí zakoupit instalační set a zapojení nové fontány zvládne téměř každý.

Zde je krátký náhled, jak instalace probíhá:

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány z přírodního kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Barevnost: Hnědá, Šedá
Průměr: 40 cm
Výška: 34 cm