Čedičová fontána Spiral

Kód: 2451
Značka: Kameny.cz
15 900 Kč 13 140,50 Kč bez DPH
Skladem

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čedičová fontána Spiral je vyrobena z přírodního kamene zvaného čedič. Ten je ve světě známý jako basalt, který se řadí k těm materiálům, jejichž životnost překonala nejen staletí, ale i tisíciletí. Jeho tvrdost a obtížná obrobitelnost však omezovala jeho větší rozšíření ve stavebnictví. Teprve ve 20. století přineslo tomuto kameni daleko větší možnost nekovových rud tavením a odléváním.

Tavený čedič má všestranné použití, a proto ho můžete v různých podobách nalézt prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Najdete ho ale i v prostorách interiérů, kde je využito jeho netradičního vzhledu a vynikajících užitných vlastností.

Čedičovou fontánu můžeme umístit kamkoliv v zahradě, do skalky, ale i na terasu, kde její uklidňující šumění přispěje k uvolnění mysli po náročném dni. Zvolená fontána Spiral vyniká zejména velmi originálním a elegantním vzhledem. Styl této čedičové fontány je jedinečný, neobvyklý a velmi kreativní. Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány z přírodního kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič
Výška fontány: 120 cm
Průměr fontány : 30 cm
Hmotnost: cca 150 kg