Dlažební kostky Medu

Kód: 2571
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / m² 983,47 Kč bez DPH
Na objednávku

Dlažební kostky Medu z přírodního kamene jsou kvalitním výrobkem z ruly. Stále velmi oblíbeným materiálem jsou dlažební kostky, které mají mnohostranné využití. Nejčastěji bývá využíván jako pochozí dlažba, ale velmi elegantně působí také při využití jako obrubník okolo formátované kamenné dlažby. Cesty z přírodního kamene dávají i zahrádce před domem kvůli nepravidelnosti svých forem přírodní charakter. Je možné vybudovat i nízké schody a dokonalý dojem dělá dlažba z přírodních dlaždic také v pergolách či různých přístřešcích v zahradě. Kostky se prodávají na m², kde se vyskládá 81 kostek (9 x 9 kostek a 1 cm spára). Tloušťka každé kostky je v rozmezí 1 - 3 cm a rozměr jednoho kusu je 10 x 10 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Přemýšlíte nad renovací Vaší zahrady? Hledáte něco originální, elegantního a za příznivou cenu? Tak právě pro Vás je tu výhodná nabídka výběru dlažebních kamenných kostek Medu. Jsou vyrobeny z ruly, která dodává každé kostce dokonalou barvu a strukturu. Odlišné velikosti a zbarvení kostek Vám umožní upustit uzdu Vaší fantazii a můžete si tak vytvořit zahradu jen podle Vašich představ. Dlažební kameny Medu jsou dodávány po m² a jejich tloušťka je cca 2 - 4 cm. Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoříme třeba umístěním této kostkové dlažby z kamene. Velký potenciál je nyní v neodolatelné, luxusní rule, která působí velmi elegantním a decentním dojmem.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Série: Medu
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Rozměry kostek: 10 cm x 10 cm x 1 - 3 cm tloušťka
Použití: Pochozí dlažba