Dlažební kostky Helios

Kód: 2577
Značka: Kameny.cz
14 Kč 11,57 Kč bez DPH
Skladem

Jednoduchý chodníček z kamenných kostek, mizející za bujným porostem pestrých květin, navozuje pocit tajemství a probbouzí touho po dobrodružství. Tyto dlažební kostky z přírodního kamene se prodávají na váhu (kg). Váha 1 m² je přibližně 100 kg. V kalkulačce si tedy zvolíte počet m² které potřebujete (číslo) a vše se Vám na váhu vypočítá. Kamenné kostky jsou vynikající volbou pro nový chodníček ve Vaší zahradě, ale dokonalý dojem dotváří také pokládkou kolem pochozí kamenné dlažby. Zastává tak i funkci obrubníku. 

Každý kus kvarcitové kostky je unikát, má svou autentickou barvu a mírně si liší i velikosti každé kostky. Použití je také velmi všestranné, lze jej využít na pochozí i pojezdovou dlažbu.

Váha  na 1 m² je 100 kg. Kostky jsou prodávány na kg takže při expedici kostky nepočítáme - ale odvážíme počet m²  x 100 kg.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Cesty a pěšinky oddělují jednotlivé části zahrady a zároveň je spojují. Kamenné dlažební kostky jsou vyrobeny z kvarcitu, který jim dodává osobitý vzhled a také tvrdost. Kostky jsou prodávány na váhu a 1 m² váží přibližně 100 kg. Stačí si tedy do kalkulačky zvolit počet m², které potřebujete a vše se Vám na váhu vypočítá. Výhody přírodního kamene zde není nutné příliš uvádět. Jenom tolik: tento materiál je mimořádně vhodný pro vedlejší pěšinky, praktičtější a také stylovější než písek nebo štěrk, který bývá běžně užíván. 1 m² je 9 x 9 kostek a 1 cm je vždy spára mezi nimi. 

Cesty z přírodního kamene dávají i zahrádce před domem kvůli nepravidelnosti svých forem přírodní charakter. Je možné vybudovat i nízké schody a dokonalý dojem dělá dlažba z přírodních dlaždic také v pergolách či různých přístřešcích v zahradě. 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Rozměry kostek: 10 x 10 cm, tloušťka 4 - 6 cm
Použití: pochozí i pojezdová dlažba