Bazénový lem Multi - zaštípávaný

Kód: 9767
Značka: Kameny.cz
899 Kč / ks 742,98 Kč bez DPH
Skladem

Travertinový bazénový lem Multi je vyroben z přírodního kamene, konkrétně z travertinu. Rozměry jsou 61 x 38 cm a tloušťka 3 cm. Kamenný lem se vyznačuje velkou pevností a oděruvzdorností. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Bazénový lem můžete kombinovat s exteriérovou dlažbou Rio Multi nebo Lima Multi nebo jinou dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. 

Lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénové lemy Multi jsou vyrobeny ze zaštípávaného travertinu. Díky zaštípávaným hranám, působí přírodním dojmem. Rozměry jsou 61 x 38 cm a tloušťka 3 cm. Dobře se kombinují s kamennou dlažbou nebo kamenným kobercem s pryskyřicí. Bazénový lem můžete kombinovat s dlažbou Rio Multi nebo Lima Multi nebo jinou dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. 

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb a zahrad. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen do zahrady domu plní nejen estetickou funkci. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

 Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové lemy
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 61 x 38 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Multi
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Rozměry desky: 61 x 38 x 3 cm
Tloušťka kamene: 3 cm
Váha 1 ks: cca 15 kg