Seviano SK 02 keramická dlažba 2 cm - 80 x 80 cm

Kód: ASF2-
Výprodej
Značka: Mirage
1 790 Kč –39 %
Seviano SK 02 keramická dlažba 2 cm - 80 x 80 cm
1 790 Kč –39 % 1 090 Kč / m² 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Dopřejte si novou keramickou dlažbu Seviano SK 02, která přinese do vašeho domova půvab přírodního kamene. Tento přirozený design zvýší estetickou hodnotu jakéhokoli prostoru a dotvoří jeho celkový vzhled. V dnešní době jsou přírodní materiály velmi oblíbené. Dodávají prostoru eleganci a také ho propojují v jeden harmonický celek. Italská značka Mirage klade důraz na kvalitu a preciznost ve výrobě, což zaručuje dokonalý výsledek.

Dlažba je keramická, kalibrovaná, mrazuvzdorná, má podobu kamene a tloušťku 2 cm. Její velkou výhodou je možnost pokládky na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

Keramické dlažby jsou vhodné k pokládce na terče, do trávy, do štěrkového lože i na lepidlo. V případě pokládky do betonové/maltové směsi, je možné dlažbu využít také jako pojezdovou na parkovací stání nebo příjezdové plochy.

Nabízíme jí v rozměru 80 x 80 cm. Dále máme v nabídce i formáty 60 x 60 cm, 60 x 120 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Elegantní vzhled, propracované detaily, a jemné žilkování keramické dlažby Seviano SK 02 je vyrobené nejmodernější technologií schopné věrně napodobit proměnlivé barvy přírodního materiálu. Řada vyvážených, neutrálních barev složených z odstínů bílé, hnědé a šedé jsou zárukou autentického vzhledu této odolné keramické dlažby.  

Příroda může být součástí každého domova. Využijte praktické a jedinečné vlastnosti keramické dlažby, její snadnou a jednoduchou údržbu a další neocenitelné vlastnosti jako je nadčasovost, elegantní design a dlouhou živostnost. To vše se skrývá pod italskou keramickou dlažbou od značky Mirage. Díky přírodnímu vzhledu se dlažba hodí především do exteriéru, ale své místo si snadno najde i v interiéru. Dlažba má tloušťku 2 cm a velkou výhodou je možnost pokládka na terče a využití klipů. Nabídku terčů a klipů naleznete zde.

 

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolace  Mapelastic  Mapelastic
Spárovací hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikon   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132

 

Výhody keramických dlažeb:

 • Protiskluzovost R11
 • Dlouhá životnost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní, luxusní design
 • Vhodné do veřejných prostor 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Nízké nároky na údržbu
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita  

 

Pokládka  

104616887_556421778368102_3861568017371389103_n

1. varianta - pokládka do trávy

Keramickou dlažbu je možné položit do trávy, jako nášlapné kameny.

2. varianta - instalace do štěrkového lože

Keramickou dlažbu je také možno položit do štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. varianta - pokládka do betonu nebo na lepidlo

Při pokládce do lepidla nebo do betonového potěru vytvoří keramická dlažba velmi odolný povrch. Při tomto způsobu pokládky je možné dlažbu využít na parkování nebo pojezd automobilů, ale i na vytíženější veřejné plochy jako jsou náměstí, cyklostezky nebo chodníky.

4. varianta - instalace na terče

Keramickou dlažbu Seviano Capuccino lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

symboly – 3 sloupce

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář kamene
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec
Rozměr: 80 x 80 cm
Typ kamene: Keramika
Barevnost: Béžová
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 cm
Hmotnost: 45 kg
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluzový povrch: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano
Balení obsahuje: 0,64 m²
Balení: cca 29 kg