Povrchový modul Spiral Anksys® PM70

Kód: 5441
Novinka
Značka: ECORAW ®
5,40 Kč / ks 4,46 Kč bez DPH
Na objednávku

Povrchový modul PM70 je přídavnou součástí kotvy SA a využívá se pro kotvení fasád s vysokým zatížením obklady a konstrukcemi. Může být instalován pod armovací tkaninou, případně povrchově přes vyztuženou základní vrstvu.

Povrchový modul MP70 je určen společně s Spiral Anksys® SA ke zvýšení povrchové a smykové nosnosti tepelně izolačních fasád (EPS a MW) s obklady se zatížením na líci větším než 30 kg/m2.

Spiral Anksys® SA společně s modulem PM70 je dále určena pro upevnění minerálních izolací s nízkou pevností v tahu kolmo k rovině s TR menší 10 kPa a pro kotvení izolací plochých střech a stropů.

Ke kotvě nabízíme také výplňové hmoty SAF1 a SAF3, ta je určena na izolace s požadavky na požární klasifikaci.

Minimální objednatelné množství je 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povrchový modul PM70 je přídavnou součástí kotvy SA a využívá se pro kotvení fasád s vysokým zatížením obklady a konstrukcemi. Může být instalován pod armovací tkaninou, případně povrchově přes vyztuženou základní vrstvu.

Kotva je dále certifikována pro dodatečné kotvení tenkých izolací s tloušťkou menší 80 mm v rámci sanací a oprav staticky nestabilních zateplovacích systémů a pro zdvojování zateplovacích systémů, včetně deklarace pro přenos tahového i smykového zatížení ze zateplovacího systému do podkladové konstrukce dle ETA 18/0965.

Kotevní těleso průměru 14 mm je vyrobeno z kovové tkaniny z pozinkovaného ocelového drátu. Nulová teplená vodivost kotevního místa je zajištěna integrovaným povrchovým modulem PM70 průměru 70 mm, který je vyroben z ABS.

Injektáž kotev Spiral Anksys® SA s modulem PM70 je prováděna výhradně expanzními výplňovými hmotami SAF1 nebo SAF3.

 

Spiral Anksys®

  • Jeden princip pro všechny aplikace

Injektované kotvení Spiral Anksys® je určeno pro všechny kategorie podkladu A/B/C/D/E dle EAD a typy izolací. Účinné kotvení i na nesoudržných podkladech (méně 80 kPa) a podkladech s vysokou nerovností do 20 mm / 1 m.

  • Profesionální zateplení nové generace

Injektované kotvení vytváří monolitické spojení zateplovacího systému, čímž chrání jak z hlediska zatížení větrem, teplotami, tak i vlastní vahou a to při max. posunu izolace do 1 mm.

  • Rychlá a efektivní montáž

Profesionální a vysoce efektivní montáž i v nejtěžších podmínkách. Žádné šroubování či zatloukání. Zápustná montáž v jedné operaci - žádné zátky.

  • Bezpečnost a vysoká životnost

Injektovaný postup montáže se 100% účinností bez ohledu na způsoby vrtání či soudržnost podkladu. Odolnost vůči dynamickému zatížení větrem až 6 kPa (3× vyšší než požadují normy EU).

  • Kotvení fasád s vysokým zatížením

Systém je certifikován pro smyková zatížení. Deklarace Spiral Anksys® umožňují vypracování statických posouzení na smyková i tahová zatížení ETICS s obklady či konstrukcemi.

  • Nulová tepelná ztráta

Komplexní odizolování kotevního místa s deklaraci nulového bodového prostupu tepla (0,000 W/K) pro všechny typy izolačních materiálů. Vysoce účinný spoj bez tepelných ztrát a kondenzace. 

  • Ekonomická výhodnost

Schopnost provádět nová zateplení, sanace i zdvojování zateplovacích systémů při minimálním počtu kotev. V rozsahu 6 až 8 injektovaných kotev na m2 lze ukotvit až 90% objektů v rámci Evropské unie. Méně kotev snižuje pracnost, nenarušuje statiku konstrukcí, eliminuje tepelnou ztrátu. 

  • Technologie s evropskou certifikací CE

Komplexní certifikace pro nejširší spektrum aplikací přináší všem projektantům a statikům jedinečnou záruku spolehlivosti tohoto řešení. Deklarace injektovaného kotvení násobně převyšují požadavky dané stavební normou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení