Okrasné vejce Orange

Kód: 6815/VAR1
Novinka
Značka: Kameny.cz
6 480 Kč / ks 5 355,37 Kč bez DPH
Skladem

Oranžové dekorační vejce je vytvořeno z přírodního kamene, který se vyznačuje nádhernou barvou a strukturou. Onyx je typ kamene, který má přirozenou krásu a jedinečnost. Jeho oranžové odstíny vyzařují teplo a živost a působí na prostředí pozitivní energií. Tato barva rovněž symbolizuje radost, vitalitu a kreativitu a přináší příjemnou atmosféru, kterou oceníte jak uvnitř domu, tak i ve Vaší zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní dekorační vejce Orange je vytvořeno z přírodního kamene onyxu s charakteristickým pruhovaným vzorem, který propůjčí Vašim prostorům sofistikovaný a luxusní vzhled. Onyxový kámen vytváří unikátní barevnou kresbu, čímž se každé vejce stává originálním a neopakovatelným. S rozměry přibližně 64 x 43 cm a výškou 20 cm váží toto vejce 108 kg. Tento dekorativní prvek vynikne v exteriérech jako jsou zahrady, parky, předzahrádky a také v interiérech, kde může sloužit jako výrazná dekorace, která upoutá pozornost a zapůsobí na první pohled. Další okrasné prvky naleznete v kategorii kamenné dekorace.  

Kamenná vejce můžete doplnit o vhodné okrasné kamínkykamennou fontánusošku, nebo květináče. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Onyx
Hmotnost: 108 kg
přibližná délka: 64 cm
přibližná šířka: 43 cm
přibližná výška: 20 cm