Kamenná nádrž - Tsukubai 21-07

Kód: 7059
Značka: Kameny.cz
75 900 Kč / ks 62 727,27 Kč bez DPH
Skladem

Kamenná nádrž Cukubai (nebo také Tsukubai) je vyrobená z přírodního žulového kamene. Nádrž je originálním a velmi příjemným doplňkem nejen japonských zahrad. Do nádrže se dá napustit voda, může sloužit jako vana, nahradí jezírko. Krásnou dekorací dovnitř budou lekníny. Nádrž má jedinečnou strukturu kamene a každý kus je naprostý originál.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádrž se může používat jako vana nebo jezírko. Svým přírodním vzezřením upoutá pozornost naprosto každého. Nádrž je vyrobená z jednoho kusu přírodního kamene, konkrétně žuly. Výjimečný okrasný doplněk, který vytvoří jedinečné prostředí zahrady. Hodí se do parků, parčíků, k praktickému využití i jako okrasná venkovní dekorace. Kamennou nádrž využijete v případě, že chcete zahradu něčím zviditelnit a dodat jí nádech jedinečnosti. Obzvláště kamennou nádrž využijete při velkoplošných realizacích. 
 

Kamenné nádrže se často používají při rituálních obřadech. V zahradách Japonska je nejčastěji můžeme vídat hned u vstupu, kde si návštěvníci umyjí ruce, což znamená čistou mysl. Využívají se také při čajových obřadech. Každý kus je naprostý originál.

 
 

Další informace:

  • Přečtěte si více o přírodním kameni.
  • Seznamte se s možností nechat si zaslat vzorek obkladového kamene.
  • Přijeďte se podívat na kamenný obklad do největší prodejny svého druhu v ČR. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobky z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Velikost: 154x117x60 cm