Fosilní sloupy

Kód: 519/VAR2
Značka: Kameny.cz
39 900 Kč / ks 32 975,21 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si variantu zboží dle fotografií
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Unikátní vápencové sloupy obsahují úžasné fosilie, které na Vás dýchnou letitou historií. Přírodní kámen má tu krásnou vlastnost, že z něj čiší přirozený klid a mír a perfektně se hodí do relaxačních míst, kde vykouzlí jedinečnou atmosféru. Jsou vyrobeny z přírodního vápence světle šedé a tmavě šedé barvy a měří 180 - 200 cm a váží cca 350 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fosilní sloupy jsou naprostou raritou mezi kamennými dekoracemi. Jsou vyrobené z přírodního kamene vápence, ve kterém můžete vidět pozůstatky drobných živočichů či rostlin. Struktura povrchu sloupu je přizpůsobena právě fosiliím, takže byl opracován tak, aby vyniklo co nejvíce zkamenělin. Tato neobyčejná krása je kusem historie, kterou můžete obdivovat přímo na své zahradě. Vyjímat se může ale také u vstupu do domu, na terase a také v interiéru, kde se stane středem pozornosti. Sloup ve variantě 2 je vysoký 185 cm. Jedno je určitě jisté, nikdo nebude mít stejný sloup jako Vy.

 

kamenný sloup

 

Vápencové kamenné sloupy se dají usadit do štěrkového lože nebo mezi okrasné kameny.   Mohou stát samostatně jako dominanta prostoru anebo je můžete usadit do celkově promyšlené scenérie, kterou obohatíte o kamennou lavičku, kamenný květináč či korýtko, kamennou fontánu, zahradní pítko nebo kamennou sochu.   

Tyto krásné dekorace, a nejen je máme vystaveny v našem showroomu v Beskydech. Můžete si zde prohlédnout obkladydlažbyzahradní dekoracenášlapy, zídky a další produkty pro dům a zahradu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné sloupy
Obsah balení: 1
Výška sloupů: 180 - 200 cm