Čedičová lavička

Kód: 585
Značka: Kameny.cz
10 900 Kč / ks 9 008,26 Kč bez DPH
Podzim 2024

Zahradní lavička je vyrobena z přírodního kamene, konkrétně z odolného čediče. Délka lavičky je 140 cm a přibližná váha je 250 kg. Vrchní strana lavičky je leštěná, což působí luxusním dojem. Lavička se hodí do zahrad, parků či veřejných prostor. Každý kus je originál. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenné lavičky jsou skvělou volbou k dekoraci zahrad, parků nebo veřejných prostor. Čedičová lavička je velmi odolná a díky leštěnému povrchu působí luxusním dojmem. 

Lavička velice ladně zapadne do zahrady, můžete na ni vidět přírodní strukturu kamenného povrchu, a díky tomuto přirozenému designu se stane chloubou kdekoliv v okolí Vašeho domu. Kamenná lavička je vhodná nejen do parků a parčíků, ale i ke komerčním objektům. Nemusíte se obávat, že by lavičku jen tak lehce někdo odnesl.

Zahradu můžete rozčlenit pomocí kamenných zídek. K lavičce mohou vést nášlapy, které se dají umisťovat jak do trávníku, tak do štěrku. Zvolit můžete okrasnou kamennou drť nebo rovnou nášlapné kameny obsypat okrasnými valounky. Pokládka je velice snadná, zvládnete ji svépomocí. Pokud trochu tápete, jak na to, pak si přečtěte náš článek, jak položit nášlapy. Meziprostory můžete vyplnit okrasnými kamínky nebo je použijete do vedlejšího záhonu nebo na ozdobu okrasných keřů, rostlin, rybníčka či dalších míst na zahradě. Vybírat si můžete i z dalších kamenných dekorací. V naší nabídce najdete různé sošky, ale také velké kameny neboli solitéry, kamenné koule a fontány, pítka, květináče, koryta, japonské lampy a mnoho dalšího.

Inspiraci můžete načerpat v naší prodejně Showroom Seviano v Beskydech. Podívat se můžete i na naše návody, rady a tipy. Samozřejmě zajišťujeme dopravu, a to v rámci celé České republiky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné lavičky
Obsah balení: 1
Délka: 140 cm
Přibližná váha: 450 kg