Impregnace na textil a kůži

2 položek celkem

Cena

478526
1478526

Značky

Položek k zobrazení: 2
LTProtect - hydrofóbní a olejofóbní impregnace na textil
478 Kč / ks

Hydrofobní a olejofobní impregnace na vodní bázi s obsahem nano částic určená na textil. LTProtect vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu kolem vláken, díky které nedochází k...

Kód: 5617/0-5
LTProtect Plus - impregnace na textil a kůži
od 526 Kč / ks

Nanotechnologická hydrofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Kód: 5611/0-5

Impregnace na textil a kůži

Hydrofobní impregnace vytváří na textilu a kůži ideální ochranu proti dešti, blátu a jinému znečištění např.od jídla.

S hydrofobní impregnací Nanobala na textil a useň se každé jednotlivé vlákno obalí neviditelnou vrstvou nanočástic. Tato ochrana způsobí, že suché nečistoty se na látce neudrží a vlhké nečistoty nepronikají do struktury. Voda, dokonce káva, obávané červené víno nebo mastné omáčky vytvoří na ošetřených textiliích perličky. I odolné nečistoty je možné snadno odstranit. Materiály ošetřené nano přípravky se chovají k pokožce neutrálně.

Vzhled, omak a prodyšnost ošetřených textilií zůstává po ošetření nano impregnací nezměněna.

Impregnace LTProtect značky Nanobala - nano impregnace na batohy, čepice, oděvy pro motocyklisty a všechny textilie, které přicházejí do styku s vodou, pokud jsou schopné odolat aktivační teplotě

Impregnace LTProtect Plus značky Nanobala - nanotechnologická hydrofobní nano impregnace na useň a textil. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.