LTProtect Plus - impregnace na textil a kůži

Kód: 5611/0-5 5611/5 L Zvolte variantu
Značka: Nanobala
526 Kč / ks 4 778 Kč / ks od 526 Kč / ks 434,71 Kč bez DPH 3 948,76 Kč bez DPH od 434,71 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Vyberte si velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nanotechnologická hydrofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční vodoodpudivý přípravek na kůži a textil s hydrofobním (odpuzujícím vodu)  účinkem funguje na bázi nanočástic. Výrobek vytváří neviditelný, povrchový film kolem vláken. 
Vzhled, pocit na omak a prodyšnost ošetřených usní zůstává nezměněna. Nano impregnaci
LTProtectPlus na kůži a textil lze aplikovat na všechny druhy kůží - od nejjemnější jelenice až po pevnou vepřovici  – na bundy, košile, blůzy, saka, kalhoty, oblečení pro motocyklisty, overaly, koňská sedla a postroje, kožené sedací soupravy, batohy, klobouky, atd.
Ochrana je dlouhodobá, zpevňuje kůži proti otěru a chrání ji proti UV – záření i při proměnlivých teplotách. Látky ošetřené LTProtectPlus se mohou běžně čistit vodou.

Použití:
Na suchý povrch kůže naneseme ze vzdálenosti cca 20 – 30 cm pomocí rozprašovače (při průmyslové aplikaci můžeme použít stříkací pistoli, či jiné rozprašovací zařízení) tenkou souvislou vrstvu (spotřeba cca 100-200 ml/m2 dle nasákavosti materiálu) hydrofobního  prostředku LTProtectPlus. Necháme uschnout za běžné pokojové teploty nebo při teplotě do max. 40°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace, penetrace a zpevňovače
Spotřeba: 100-200 ml/m²