Dlažební kostky Santo

Kód: 2570
Novinka
Značka: Kameny.cz
960 Kč / balení 160 kg 793,39 Kč bez DPH 6 Kč / 1 kg
Skladem

Kamenné dlažební kostky Santo jsou vyrobeny z velmi kvalitního a pevného pískovce béžové až žluté barvy. Jednotlivé kusy mají rozměry 10 x 10 cm a výšku 8 - 11 cm. Kostky jsou prodávány na váhu a 1 m² váží přibližně 160 kg. Stačí si tedy do kalkulačky zvolit počet m², které potřebujete a vše se Vám na váhu vypočítá. Výhody přírodního kamene zde není nutné příliš uvádět. Jenom tolik: tento materiál je mimořádně vhodný pro vedlejší pěšinky, praktičtější a také stylovější než písek nebo štěrk, který bývá běžně užíván.

Váha kostek na 1 m² je přibližně 160 kg. Kostky jsou prodávány na kg, takže při expedici kostky nepočítáme, ale vážíme.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Dlažební kostky Santo jsou stále žádanějším přírodním materiálem vyrobeným z pískovce béžové až žluté barvy. Ta dodává kostkám jejich osobité kouzlo díky různorodosti každé jedné kostky. Barva se vždy mírně liší a velikost je přibližně 10 x 10 cm, což působí velmi autentickým dojmem a vytváří tak naprosto originální dlažbu. Zároveň Vám díky různým velikostem umožňuje využít Vaši kreativitu.

Váha kostek na 1 m² je přibližně 160 kg. Kostky jsou prodávány na kg, takže při expedici kostky nepočítáme, ale vážíme.

Cesty z přírodního kamene dávají i zahrádce před domem kvůli nepravidelnosti svých forem přírodní charakter. Je možné vybudovat i nízké schody a dokonalý dojem dělá dlažba z přírodních dlaždic také v pergolách či různých přístřešcích v zahradě. 

Nejlépe se kombinují s dlažbou, jinou kamennou kostkou nebo nášlapy - všechny tyto materiály u nás najdete.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady, jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Série: Santo
Rozměry kostek: cca 10 x 10 cm, výška 8-11 cm
Příbližná spotřeba: cca 160 kg/ 1 m²