Pítko z kamene 20P021

Kód: 9966
Novinka
Značka: Kameny.cz
11 900 Kč / ks 9 834,71 Kč bez DPH
Skladem

Okrasná pítka a mísy vyrobené z přírodního kamene představují nejen vizuálně atraktivní, ale také funkční prvky pro zahradu a další venkovní prostory. Odstíny a textura přírodního kamene dodávají dekoraci nezaměnitelný vzhled, kterým harmonicky sladíte jakékoliv prostředí. Každé pítko je jedinečné, což přidává zahradě na autentičnosti a propojuje ji více s přírodou. Zahradní kamenné pítko 20P021 má přibližnou váhu 102 kg a rozměry 55 x 56 cm a výšku 24 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti přírodního kamene, jako je odolnost vůči povětrnostním vlivům a trvanlivost zajišťují, že kamenná pítka a mísy jsou stabilní a dlouhotrvající dekorativní prvek. Estetický přínos spočívá v přirozených odstínech kamene a jeho unikátní textuře, což přidává do zahrady přírodní krásu a propojuje ji v jeden celek. Kromě svého dekorativního aspektu mají tyto dekorace také pozitivní vliv na životní prostředí. Kamenná pítka slouží jako zásobárny vody pro hmyz a ptactvo a tím podporují biodiverzitu. Mohou být umístěna jako samostatná dominantní dekorace nebo je můžete důmyslně propojit se zahradní fontánou či přírodním potůčkem a vytvořit tak unikátní vodní prvek, kde zvuk tekoucí vody poskytne relaxační atmosféru a navodí harmonii a klid. Přírodní kamenná pítka spojují funkčnost a estetiku a budou Vám dělat radost po celý rok.

Další okrasné prvky naleznete v kategorii kamenné dekoraceKamenná pítka můžete také doplnit o vhodné okrasné kamínkykamennou fontánusošku, nebo květináče a tím vytvořit malý kousek ráje v bezprostřední blízkosti Vašeho domova. Všechny tyto produkty a další jako obkladový kámen a kamenné dlažby najdete v našem showroomu ve Valašském Meziříčí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní pítka
Hmotnost: cca 102 kg
Přibližné rozměry: 55 x 56 cm
Přibližná výška: 24 cm