Keramická dlažba Seviano Cemento Smoke 3 cm - pojezdová

Kód: 000243- 000244- 000716- Zvolte variantu
Značka: Seviano
2 590 Kč / m² 2 690 Kč / m² 2 790 Kč / m² od 2 590 Kč / m² 2 140,50 Kč bez DPH 2 223,14 Kč bez DPH 2 305,79 Kč bez DPH od 2 140,50 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Vyberte si formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Šedá keramická mrazuvzdorná dlažba Seviano Cemento Smoke má sílu 3 cm. Rozměry dlažby jsou 60 x 60 cm, 40 x 80 cm a 80 x 80 cm. Nabízíme jí v přírodní i rektifikované variantě. Mezi velké výhody dlažby patří možnost použití na parkovací stání a příjezdové cesty, jak při pokládce do maltové směsi, tak do štěrku.

Rektifikovaná dlažba má hrany zbroušené do pravého úhlu. Při procesu rektifikace je každá dlaždice precizně zbroušena na totožnou velikost. Rektifikace tedy umožňuje pokládku dlažby s minimální spárou od 2 mm.

Rektifikovaná dlažba má křehké hrany a vyžaduje vyšší opatrnost při manipulaci a pokládce.

Pokládka na terče je určená pouze pro rektifikovanou dlažbu.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dlažba Altra Pietra je velmi všestranný produkt, který můžeme definovat třemi charakteristickými rysy. Krása – která dodá eleganci prostoru v interiéru i exteriéru. Udržitelnost – velmi nízké náklady na údržbu dlažeb. Funkčnost – technické vlastnosti dlažeb Altra Pietra zaručují velmi dlouhou životnost a ideální parametry. V nabídce máme mnoho barev a formátů.

 Způsob pokládky  

1. Pokládka do betonu nebo na lepidlo

Perfektní technické parametry keramických dlažeb Altra Pietra o síle 3 cm v kombinaci s pokládkou na lepidlo nebo do betonového potěru zaručují vytvoření velmi odolné povrchové vrstvy. Tento způsob pokládky umožňuje pohyb a parkování osobních automobilů a využití dlažeb i na vytěžovaných veřejných plochách jako jsou cyklostezky, chodníky a náměstí. 

2. Instalace do štěrkového lože

Keramické desky síly 2 cm je možné ukládat do jemného štěrkového lože bez nutnosti lepení či betonování. Snadnou pokládkou tak ihned získáte krásný protiskluzový povrch odolný proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, mechu a plísním. Vedle výroby zajímavých dekorativních ploch je pokládka do štěrku vhodná na místa, kde je problém vytvořit drenáže vody v zemi nebo v betonových površích (terasy nebo balkóny).

3. Instalace na terče

Keramickou dlažbu Altra Pietra lze pokládat na konstrukci terčů, která se skládá z nosných polypropylenových podpěr. Podpěry jsou dokonale nastavitelné a umožňují realizaci zvýšených podlah na takřka libovolném podkladu. Tento způsob pokládky je velmi snadný a navíc umožňuje ukrytí elektrických a vodovodních systémů do dutiny pod dlažbou.

 pokladka ikona

 AAAATerče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1)

Celý sortiment terčů na pokládku keramických dlažeb najdete zde.

 Výhody keramických dlažeb 3 cm

 • Protiskluzovost
 • Zaručená trvanlivost
 • Mrazuvzdornost 
 • Moderní design
 • Vhodné pro veřejné prostory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnost vůči chemikáliím 
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost proti oděru
 • Poměr cena / kvalita 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář betonu
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Do štěrku - pojezdové plochy
Tvar: Čtverec, Obdélník
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pojezdová
Tloušťka: 3 cm
Rektifikace: Ano
Rozměry: 60 x 60 cm, 40 x 80 cm
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 3 cm
Váha m²: 70 kg