Deska Natura - zaoblená

Kód: 7370
Novinka
Značka: Kameny.cz
429 Kč / ks 354,55 Kč bez DPH
Skladem

Pískovcové desky jsou vyrobeny z přírodního kamene. Jednotlivé kusy jsou obdelníkové a jejich velikosti jsou 60 x 40 cm a tloušťka je 3 cm. Využívají se převážně kolem bazénů, na chodníčky, k jezírkům, na vytváření teras a vstupů, jako zákrytové desky nebo parapety z kamene. Práce s těmito kameny je jednoduchá a jejich pokládka je tedy velmi rychlá. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván v exteriéru stejně jako v interiéru.

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Lem může navazovat na okolní dlažbu z kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný.

Zaoblená desky Natura je ale možné využít i k mnoha jiným účelům. Krásně vypadají jako zákrytové desky i parapety.

Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoříme třeba umístěním kamenné desky Natura. Pískovec z něhož je deska vyrobena a který působí velmi čistým a decentním dojmem. Kamenné desky jsou velké 60 x 40 cm a jejich tloušťka je 3 cm. Tento elegantní materiál je více než vhodný do prostor kolem bazénu, schodišť, ale také bývá pro své vlastnosti využíván jako parapety.

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody, obrubníky, bazénové lemy
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Obdélník
Rozměr: 60 x 40 cm
Typ kamene: Pískovec
Barevnost: Šedá
Série: Natura
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Rozměry desky: 60 x 40 x 3 cm
Tloušťka kamene: 3 cm
Cena za ks: 429 Kč