Impregnace na přírodní kámen

5 položek celkem

Cena

4361129
14361129

Značky

Položek k zobrazení: 5
AGProtect - impregnace na leštěný kámen
509 Kč / ks

Impregnace AGProtect je vhodná pro leštěný kámen a minerální povrchy. Balení obsahuje 100 ml a odpovídá ploše 5 - 8 m².

Kód: 2142
BWTProtect - impregnace hydrofobní na přírodní kámen
od 520 Kč / ks

BWTProtect je hydrofobní impregnace s obsahem nano částic. Tato impregnace, na bázi rozpouštědla, je určena k trvalému voděvzdornému ošetření savého přírodního kamene -...

Kód: 230/0-5
Lithofin FLECKSTOP W- Speciální impregnace na vodní bázi
1 129 Kč / ks

Lithofin FLECKSTOP je speciální impregnace na vodní bázi. Jeho úkolem je chránit povrchy, jako je savá keramika, mramor nebo přírodní kámen před vznikem skvrn. Zamezí proniknutí...

Kód: 6865/1 L
POROSIL RVV - hydrofobní nátěr
od 439 Kč / ks

Jednosložkový, snadno aplikovatelný, hydrofobizační prostředek, vhodný zejména pro méně nasákavé horniny, omítky, betony a pálené materiály. Osvědčil se pro tmavé přírodní...

Kód: 232/1 L
WProtect - impregnace hydrofobní a olejofobní na přírodní kámen
Tip
od 436 Kč / ks

WProtect je hydrofobní a olejofobní impregnace na vodní bázi, která obsahuje nano částice. Využívá se k ošetření savého přírodního kamene (pískovec, travertin, sádrovec, mramor,...

Kód: 231/0-5

Impregnace na přírodní kámen

Hydrofobní a olejofobní impregnace na přírodní kámen chrání ošetřený povrch a dodávají mu velké množství vyjímečných vlastností. Tenká vrstva impregnace minimalizuje přilnavost kapalin k povrchům a umožní velmi snadné čištění. Ošetřená plocha lépe odolává škodlivému působení kyselin, zásad, olejů apod. a je chráněna proti tvorbě mechů a růstu plísní. Díky přípravkům se zachovávají izolační vlastnosti kamene a snižuje se průnik vody do konstrukce stavby, ale i přes to může kámen stále dýchat.

Impregnace jsou určeny pro všechny druhy kamene. Mají širokou škálu použití, jsou určeny na obklady a dlažby jak do interiéru tak do exteriéru, ploty, sochy, sloupy, obrubníky, krby, hroby a náhrobky, ale také na pracovní desky, kuchyňské linky, koupelny, atd.

Impregnace kamene WProtect značky Nanobala - určená na savé druhy kamene - pískovec, travertin, opuka, vápenec, mramor, ale i některé nasákavější druhy žuly. Nano impregnace nemění vzhled kamene.

Impregnace na kámen BWTProtect značky Nanobala - určená na méně savé až nesavé druhy kamene - žula, rula, čedič, břidlice. Nano impregnace jemně zvýrazňuje barvy i strukturu kamene.

Impregnace na leštěný kámen AGProtect značky Nanobala - impregnace kamene určená na leštěné a málo savé až nesavé druhy přírodního kamene. Může se využít i na umělý leštěný kámen na bázi polymerů a pryskyřic. Nano impregnace nemění vzhled povrchu.

Impregnace POROSIL RVV - jednosložková, jednoduše aplikovatelná, hydrofobizační impregnace. Určená je zejména pro méně nasákavé horniny, omítky, betony a pálené materiály. 

Speciální impregnace na vodní bázi Lithofin FLECKSTOP WOdpuzuje vodu a olej. Zabraňuje pronikání oleje, mastnoty a vody, chrání před skvrnami a usnadňuje údržbu. Jako pomocný prostředek při spárování: usnadňuje smývání spárovací hmoty. Pro savé povrchy.