MO Remover - odstraňovač na rez, oxidy kovů

Kód: 841
Značka: Nanobala
172 Kč / bal 142,15 Kč bez DPH
Vyprodáno

Odstraňovač na rez, rezavé skvrny a oxidy kovů MO Remover je vysoce účinný a aktivní prostředek na přírodní kámen. Rezavé skvrny jsou způsobeny převážně korozí a kovovou oxidací minerálních povrchů. Tento čistící přípravek na rez nemění barvu kamene, je velice šetrný k jeho povrchu a navíc je biologicky odbouratelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač rzi, rezavých skvrn a oxidací minerálních povrchů na přírodní kámen, je tvořený kapalnou, nehořlavou a netoxickou směsí bez zápachu. Tento čistič můžete použít na obklady, dlažby, balkóny, terasy, sokly, náhrobky, sochy z přírodního kamene, krby, ploty, dokonce i na střešní krytiny.

Před použitím nejprve odstraňte případné větší nečistoty z povrchu, který chcete čistit a poté proveďte na skrytém místě test přípravku. Spotřeba MO Remover je závislá na stupni znečištění, a to v rozmezí 50 - 200ml/m2. Rozprašovačem rovnoměrně po celém povrchu a v dostatečném množství nanášejte čistič podle savosti kamene. Nechte působit 10 - 20 minut a následně kartáčkem mechanicky očistěte a důkladně omyjte vodou. Při silném znečistění je nutné postup opakovat, až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l je přibližně 5m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe a odstraňovače
Obsah balení: 1
Balení: 0,5 l