Odstraňovač na rez, oxidy kovů MO Remover 500 ml

 
Odstraňovač na rez, oxidy kovů MO Remover 500 ml
 

Odstraňovač rzi, rezavých skvrn a oxidací minerálních povrchů na přírodní kámen, je tvořený kapalnou, nehořlavou a netoxickou směsí bez zápachu. Tento čistič můžete použít na obklady, dlažby, balkóny, terasy, sokly, náhrobky, sochy z přírodního kamene, krby, ploty, dokonce i na střešní krytiny.

Před použitím nejprve odstraňte případné větší nečistoty z povrchu, který chcete čistit a poté proveďte na skrytém místě test přípravku. Spotřeba MO Remover je závislá na stupni znečištění, a to v rozmězí 50 - 200ml/m2. Rozprašovačem rovnoměrně po celém povrchu a v dostatečném množství nanášejte čistič prodle savosti kamene. Nechte působit 10 - 20 minut a následně kartáčkem mechanicky očistěte a důkladně omyjte vodou. Při silném znečistění je nutné postup opakovat, až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l je přibližně 5m2

172 Kč / bal
 
Objednat
 

Odstraňovač na rez, rezavé skvrny a oxidy kovů MO Remover je vysoce účinný a aktivní prostředek na přírodní kámen. Rezavé skvrny jsou způsobeny převážně korozí a kovovou oxidací minerálních povrchů. Tento čistící přípravek na rez nemění barvu kamene, je velice šetrný k jeho povrchu a navíc je biologicky odbouratelný.

Vlastnosti

Obsah balení 1
Balení 0,5 l

Související soubory

pdf Bezpečnostní list (368.7 kB)
 
Kolik bal potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
172 Kč / bal
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
172 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz