Odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků MA Remover 500 ml

 
Odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků MA Remover 500 ml
 

Odstraňovač mechu, zelených povlaků a řas z kamene MA Remover aplikujte pomocí rozprašovače. Před použitím je nutné odstranit z povrchu hrubé a volné nečistoty, případně též vysoký mechový povrch, aby bylo množství spotřeby přípravku co nejnižší. 

Spotřeba je závislá na stupni znečištění, pohybuje se v rozmezí 100 - 500ml/m2. Povrch přírodního kamene před použitím přípravku vždy navlhčete a aplikaci přípravku si nejprve vyzkoušejte na malé skyté ploše. Rozprašovačem rovnoměrně a v dostatečném množství nanášejte odstraňovač mechu, zelených povlaků a řas na vlhký povrch, v závislosti na nasákavosti kamene. Následně nechte přípravek působit 10 - 20 minut. Poté důkladně zbytky čističe omyjte - nejlépe tlakovou vodou. V případě potřeby postup opakujte až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l odpovídá ploše 2,5m2.

109 Kč / bal
 
Objednat
 

Odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků z přírodního kamene MA Remover je učinný tekutý prostředek na likvidaci mechů, řas, lišejníků a dalších organických nečistot. Ošetřený přírodní kámen nemění barvu a nepoškodí se. Čistící roztok je nehořlavý, netoxický a bez zápachu.

Vlastnosti

Obsah balení 1

Související soubory

pdf Bezpečnostní list (354.4 kB)
 
Kolik bal potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
109 Kč / bal
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
109 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz