MA Remover - odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků

Kód: 838
Značka: Nanobala
109 Kč / bal 90,08 Kč bez DPH
Vyprodáno

Odstraňovač mechu, řas a zelených povlaků z přírodního kamene MA Remover je učinný tekutý prostředek na likvidaci mechů, řas, lišejníků a dalších organických nečistot. Ošetřený přírodní kámen nemění barvu a nepoškodí se. Čistící roztok je nehořlavý, netoxický a bez zápachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač mechu, zelených povlaků a řas z kamene MA Remover aplikujte pomocí rozprašovače. Před použitím je nutné odstranit z povrchu hrubé a volné nečistoty, případně též vysoký mechový povrch, aby bylo množství spotřeby přípravku co nejnižší. 

Spotřeba je závislá na stupni znečištění, pohybuje se v rozmezí 100 - 500ml/m2. Povrch přírodního kamene před použitím přípravku vždy navlhčete a aplikaci přípravku si nejprve vyzkoušejte na malé skyté ploše. Rozprašovačem rovnoměrně a v dostatečném množství nanášejte odstraňovač mechu, zelených povlaků a řas na vlhký povrch, v závislosti na nasákavosti kamene. Následně nechte přípravek působit 10 - 20 minut. Poté důkladně zbytky čističe omyjte - nejlépe tlakovou vodou. V případě potřeby postup opakujte až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l odpovídá ploše 2,5m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe a odstraňovače
Obsah balení: 1