Odstraňovač cementových skvrn a výkvětů CL Remover 500 ml

 
Odstraňovač cementových skvrn a výkvětů CL Remover 500 ml
 

Odstraňovač cementových a vápenných povklaků a výkvětů na přírodním kameni tvoří kapalná směs detergentů a kyselin, která je nehořlavá, netoxická a bez jakéhokoliv zápachu. Před použítím CL Remover nejdříve připravte povrch tak, že mechanicky odstraníte hrubé nečistoty z povrchu kamene. Následně proveďte test přípravku na malém a néjlépe skytějším místě kamene. Spotřeba čističe je závislá na stupni znečištění, většinou v rozmezí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vapenných povlaků a výkvětů se nanáší pomocí rozprašovače, válečku nebo štětce, a to v dostatečném množství, podle savosti povrchu kamene. Po aplikaci nechte prostředek působit 10 - 20 minut, poté ho mechanicky očistěte kartáčkem a důkladně omyjte vodou. Při velmi silném znečištění je nutné opakovat aplikaci až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l odpovídá ploše 5m2.

164 Kč / bal
 
Objednat
 

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvětů CL Remover aktivně rozpouští a odstraňuje nečistoty na přírodním kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvět, fleky a šmouhy od sádry, povrchové i zatvrdlé nečistoty a různé druhy povlaků.

Vlastnosti

Obsah balení 1
Balení 0,5 l

Související soubory

pdf Bezpečnostní list (363 kB)
 
Kolik bal potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Do 1 týdne
164 Kč / bal
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
164 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz