CL Remover - odstraňovač cementových skvrn a výkvětů

Kód: 835
Značka: Nanobala
164 Kč / bal 135,54 Kč bez DPH
Skladem

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvětů CL Remover aktivně rozpouští a odstraňuje nečistoty na přírodním kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvět, fleky a šmouhy od sádry, povrchové i zatvrdlé nečistoty a různé druhy povlaků.

Vhodný do exteriéru i interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač cementových a vápenných povklaků a výkvětů na přírodním kameni tvoří kapalná směs detergentů a kyselin, která je nehořlavá, netoxická a bez jakéhokoliv zápachu. Před použítím CL Remover nejdříve připravte povrch tak, že mechanicky odstraníte hrubé nečistoty z povrchu kamene. Následně proveďte test přípravku na malém a néjlépe skytějším místě kamene. Spotřeba čističe je závislá na stupni znečištění, většinou v rozmezí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vapenných povlaků a výkvětů se nanáší pomocí rozprašovače, válečku nebo štětce, a to v dostatečném množství, podle savosti povrchu kamene. Po aplikaci nechte prostředek působit 10 - 20 minut, poté ho mechanicky očistěte kartáčkem a důkladně omyjte vodou. Při velmi silném znečištění je nutné opakovat aplikaci až do úplného vyčistění kamene.

NÁVOD NA POUŽITÍ CL REMOVER:

Příprava povrchu: Před použitím proveďte test čističe - aplikací odstraňovače na malém skrytém místě (zvláště u leštěného mramoru). Před aplikací odstraňte mechanicky (kartáčem) hrubé nečistoty z povrchu.

Teplota při aplikaci: vzduchu a materiálu od +5 do +40°C

Spotřeba: 50 - 200 ml/m2 v závislosti na stupni znečištění.

Aplikace: Přípravek nanášejte postřikem, válečkem nebo štětcem rovnoměrně v dostatečném množství podle savosti povrchu. Nechte působit cca 10 - 20 minut. Poté očistěte mechanicky kartáčem a zbytky čističe důkladně omyjte vodou! Při silném znečištění postup opakujte až do úplného vyčištění.

Balení 0,5l odpovídá ploše 5m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe a odstraňovače
Obsah balení: 1 ks
Balení: 0,5 l