Bazénový lem Helios

Kód: 1283
Značka: Kameny.cz
849 Kč / ks 701,65 Kč bez DPH
Skladem

Bazénový lem Helios z přírodního kamene je vyrobený z kvarcitu. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Bazénové lemy můžou navazovat na dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. Bazénový lem zakryje horní hranu bazénu a vytvoří efektní olemování celého obvodu. Rozdíl mezi bazénem s lemem a bez lemu je ohromující. Bazénový lem zvýrazní čistotu a barvu vody a bazén vypadá jako zarámované čisté zrcadlo.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénové lemy Helios z přírodního kamene jsou vyrobeny z kvarcitu. Díky svým zakulaceným hranám vytváří praktické a elegantní zakončení bazénu. Rozměry kamenného lemu Helios jsou 47 x 47 cm, tloušťka je 2,5 cm a přibližná váha jednoho kusu 15 kg. Dobře se kombinují s kamennou dlažbou nebo kamenným kobercem s pryskyřicí. Bazénový lem Helios můžete lepit vysoce kvalitním lepidlem Stonelep.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb a zahrad. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen do zahrady domu plní nejen estetickou funkci. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

 Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazénové lemy
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Tvar: Čtverec
Rozměr: 47 x 47 cm
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Krémová, Oranžová, Písková, Žlutá
Série: Helios
Tloušťka: 2,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Rozměry bazénového lemu: 47 x 47 cm
Tloušťka bazénového lemu: 2,5 cm
Zaoblení: jedna strana
Přibližná váha: 15 kg / ks
Obsah balení: 1