Bazénový lem Helios

 
bazenový lem se zaoblenou hranou kamen
 

Bazénové lemy Helios z přírodního kamene jsou vyrobeny z kvarcitu. Díky svým zakulaceným hranám vytváří praktické a elegantní zakončení bazénu. Rozměry kamenného lemu Helios jsou 47 x 47 cm, tloušťka je 2,5 cm a přibližná váha jednoho kusu 15 kg. Dobře se kombinují s kamennou dlažbou nebo kamenným kobercem s pryskyřicí. Bazénový lem Helios můžete lepit vysoce kvalitním lepidlem Stonelep.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb a zahrad. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen do zahrady domu plní nejen estetickou funkci. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

bazénový lem z kamene Helios

 Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

849 Kč / ks
 
Objednat
 

Bazénový lem Helios z přírodního kamene je vyrobený z kvarcitu. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Bazénové lemy můžou navazovat na okolní dlažbu Fleta Helios nebo jinou dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. Bazenový lem zakryje horní hranu bazénu a vytvoří efektní olemování celého obvodu. Rozdíl mezi bazénem s lemem a bez lemu je ohromující. Bazénový lem zvýrazní čistotu a barvu vody a bazén vypadá jako zarámované čisté zrcadlo.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Kvarcit
Rozměry bazénového lemu 47 x 47 cm
Tloušťka bazénového lemu 2,5 cm
Zaoblení jedna strana
Přibližná váha 15 kg / ks
Obsah balení 1
 
Kolik ks potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
849 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
849 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz