Patento Zafis

 
Patento Zafis kamenná dlažba
 

Zájem o moderní a elegantní přírodní kamenné podlahy neustále roste. V naší široké nabídce naleznete také Patento Zafis, který je vyroben z přírodního kamene - Travertinu. Jedná se o neodolatelný elegantní kámen, praktický pro svou mrazuvzdornost a nádherný svou strukturou a barvou. I když se na travertin a celkově kámen v minulých letech pozapomnělo, v současné době zažívá jakýsi comeback. Obklad a interiérová dlažba Patento Zafis mají výšku 20 mm a skládají se do Románského patentu. 

Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je travertin velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný interiér vytvoříme třeba umístěním koupelnové dlažby z kamene. Velký potenciál je nyní v neodolatelném, luxusním travertinu, který působí velmi elegantním a decentním dojmem. Travertinový obklad i dlažba má velmi široké využití, jeho půvab a eleganci podtrhnete kombinací s kamennou mozaikou.

Kamenná podlaha Patento Zafis

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 320 Kč /
 
Objednat
 

Patento Zafis je luxusní kamenná kamenná dlažba z travertinu. Obklad a interiérová dlažba Patento Zafis mají výšku 20 mm a skládají se do Románského patentu. Dlažba je balena v kartónových krabicích, ve které je cca 0,74 m² materiálu. Kámen také nabízí možnost využití v exteriéru, díky mrazuvzdornosti a pevné struktuře travertinu. Stále aktuální elegance kamene. Travertin dokonale vyzdobí náročná místa jako jsou koupelny a kuchyně, ale honosným dojmem působí také ve větších prostorách, kde vynikne jedinečný formát kamene. 

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Travertin
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Dle způsobu pokládky
Rozměr kamene Románský patent
Tloušťka kamene 2 cm
Obsah balení 0,74 m²
Typ balení Kartonová krabice
Váha 1 m² 32 kg
Cena za balení 976,80 kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
1 320 Kč /
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 320 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz