Patento Gereon

New
 
dlažba z kamene
 

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní. Kamenná dlažba je vhodná do zahrad, na veřejná prostranství i do interiéru různého ladění, kámen je možné kombinovat s jakýmkoli materiálem, i proto se k němu opět stavebníci vrací. K širšímu uplatnění různých druhů kamene přispívají také moderní metody zpracování – nejčastěji je opracováván na CNC strojí, a to od počátečního dělení až po povrchovou úpravu. Díky tomu je možné opracovat kámen i prostorově do nejrůznějších nepravidelných tvarů.

Vzorky si můžete objednat zde

Kamenná dlažba Patento Gereon_1 

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 320 Kč /
 
Objednat
 

Patento Gereon je obkladový a dlažební kámen vyrobený z travertinu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Jedná se o velmi oblíbený přírodní kámen. Mezi jeho velké výhody patří snadná pokládka a velmi nízké nároky na údržbu. Travertin v interiéru je vhodný i do namáhavějších prostor, jako jsou koupelny, kuchyně, prádelny a okolí bazénu. V exteriéru pak nalezne využití na terasy, schodiště ale i obklady fasád, soklů a plotů. Obklad a interiérová dlažba Patento Gereon mají výšku 12 mm a skládají se do Románského patentu.

Vzorky si můžete objednat zde

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ materiálu Travertin
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Dle způsobu pokládky
Formát kamene Románský patent
Tloušťka kamene 1,2 cm
Obsah balení 0,74 m²
Typ balení Kartonová krabice
Váha 1 m² 32 kg
Cena za balení 976,80 kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Na objednávku
1 320 Kč /
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 320 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz