Briliant Leopard obkladový kámen

 
briliant leopard obkladový kámen do interiéru
 

Plánujete renovaci Vašeho domu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší domácnosti stylovou eleganci? Přírodní kamenný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká. Oklad Brilliant Leopard je pryskyřicí slepená do obdélníků s rozměry 60 x 15 cm a tloušťkou 1 - 1,5 cm. Využití tohoto přírodního kamene je nejběžnější v interiérech, ale je také možné je umístit do exteriéru.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Interiérový obklad z kamene Brilliant Leopard

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 290 Kč /
 
Objednat
 

BRILIANT LEOPARD – společník na úrovni

Tento obklad je připravený v jednotlivých modulech tak, aby práce s ním byla jednoduchá a rychlá. Obkladový kámen Briliant Leopard je vyroben z přírodního kamene žuly a je vhodný především pro využití v interiérech.

Série Briliant Leopard obsahuje modulární obkladové kameny, vhodné pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech domů i v komerčních prostorech. Obkladový kámen z této série je také vhodný na použití v exteriérech. Ručně nařezané obdélníky z přírodního kamene o různých délkách a stejných výškách jsou pryskyřicí slepeny do obdélníků s šířkou 1 - 1,5 cm tak, aby byla pokládka obkladového kamene rychlá a jednoduchá. Všechny čtyři obklady v sérii Briliant mají krásně plastický a třpytící se povrch.  

Chci objednat vzorek obkladu Briliant Leopard

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Žula
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 1 - 1,5 cm
Počet modulů v balení 7 ks
Obsah balení 0,63 m²
Typ balení Kartonová krabice
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 290 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 290 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz