Mureto Nero - obkladový kámen - VÝPRODEJ

 
Mureto Nero - obkladový kámen - VÝPRODEJ
 

Přírodní obkladový kámen Mureto Nero je vyrobený z černé břidlice - Black Slade je vhodný do interiéru i exteriéru. jedná se o tmavý obkladový kámen který je ručně řezaný. Jednotlivé "Z" moduly o formátu 60 x 15 cm se skládají z ručně řezaných obdélníkových formátů slepených pryskyřicí dohromady. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

Chci objednat vzorek obkladu Mureto Nero

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

714 Kč /
 
Objednat
 

Mureto Nero je přírodní kamenný obklad vyrobený z karbonatické břidlice. Kamenný obklad Mureto Nero patří spolu s obkladem Mureto Luna k vůbec nejoblíbenějším přírodním kamenným obkladům na našem trhu. Tmavá břidlice zajišťuje obkladu barevnou stálost, vysokou odolnost a nadčasový design.

Všechny kamenné obklady v sérii Mureto jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Mureto obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady.

Obklad Mureto Nero je vyroben z břidlicového kamene, který obsahuje stopy železa, to může časem vystupovat, proto doporučujeme obklad naimpregnovat.

Chci objednat vzorek obkladu Mureto Nero

mureto nero

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Břidlice - karbonatická
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ne
Rozměr modulu 60 x 15 cm
Tloušťka kamene 1 - 3 cm
Počet modulů v balení 7 ks
Obsah balení 0,63 m²
Typ balení Kartonová krabice
Cena za balení 749,70 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
714 Kč /
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
714 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz