Kamenný obklad/dlažba Fleta Mavi 40 cm x volná délka - VÝPRODEJ

Kód: 278-6
Akce Tip
Značka: Kameny.cz
1 290 Kč –20 %
Fleta Mavi 40 cm
1 290 Kč –20 % 1 032 Kč 852,89 Kč bez DPH
Vyprodáno

Fleta Mavi je řezaný přírodní obkladový kámen vyrobený z ruly, lze jej použít také jako dlažbu, jak do interiéru, tak do exteriéru.

Skladem 7,5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme takéodborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměr: 40 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Mavi
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Použití: Interiér/exteriér