Briza Niger

Kód: 276-3
Značka: Kameny.cz
990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Obkladový kámen Briza Niger z přírodního kamene, vhodný k obkladům fasád, soklů a veškerých venkovních ploch. Kamenný obklad Briza Niger je vhodný také k obkládání interiérových stěn. Výška jednotlivých kusů je 5 cm, šířky jsou 1 - 3 cm a délky jsou různé. Díky své šedé až černé barvě je tento obklad vhodný i do větších prostor, například chodeb, kde působí velmi vytříbeným minimalistickým dojmem. Rula, ze které je obklad vyřezán je velmi pevná, kvalitní a mrazuvzdorná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Páskový obklad z přírodního kamene Briza Niger má šedou až černou barvu, která dodává obkladu nadčasový vzhled. Tento nádherný obkladový kámen je vyrobený z ruly a obsahuje malé množství slídy. Pro snadnou pokládku je připravený v jednotlivých páskcích o šířce 5 cm a velmi různých délkách. Obkladový kámen Briza Niger je velmi oblíbený našimi zákazníky pro svou krásnou tmavou barvu se slídou a využívá se v moderních domech i bytech, na sokly a fasády.

Plánujete renovaci Vašeho domu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Nepravidelný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká.

Briza Niger není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Migmatit
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Série: Niger
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Migmatit s obsahem flogopitu
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 5 cm x různá délka
Váha 1 m²: 35 kg
Množství na paletě: 20 m²
Cena balení: 990 Kč s DPH