Fleta Nero břidlicový obklad

Kód: 8960/30
Tip
Značka: Kameny.cz
990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH
Do 8 týdnů
Vyberte si formát obkladu / dlažby
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Fleta Nero je přírodní obkladový vyrobený z břidlice, který dokonale vyzdobí Váš interiér i exteriér. Působí velmi elegantním a honosným dojmem a dodá všem koupelnám moderní vzhled. Svou strukturou a barvou dokáže také velmi efektivně opticky zvětšit prostor. Tento extravagantní kámen má rozměry 30 x 60 cm, jeden m² váží téměr 28 kg.

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výstřední roli ve výběru materiálu všech interiérů i exteriéru má tento přírodní kámen Fleta Nero. Jedná se o přírodní obkladový kámen vyrobený z břidlice. Svým netradičním vzhledem dokáže obklad vytvořit přepychový vzhled a elegantní styl v každém domově.

Obklad je také velmi nenáročný na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud v exteriéru využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud, poté zůstane Váš obklad neskonale čistá.

K tomuto obkladu dále doporučujeme: 

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnace   MN Schieferol  MN Schieferol / BWT Protect 
Spárovací hmota  Ultracolor Plus 112  Ultracolor Plus 112
Silikon  Mapesil LM 112  Mapesil LM 112
Údržba   MN Grundreiniger  MN Grundreiniger

 

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

60x30x1 cm – spára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

60x60x1 cm – spára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Světle šedá, č. 112.

Fleta Nero není jediným produktem série Fleta, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměr: 30 x 60 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Antracitová, Černá, Šedá
Série: Nero
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Váha 1 m²: cca 28 kg